SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupujemy,kupujemy 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 245417

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
PureGame
Nie wiem co wy macie z tą piersią z biedry. Kupuję od paru lat i nigdy nie narzekałem. Nie śmierdzi, nic nie odchodzi etc. Bynajmniej w Lubelskim tak jest


podobonie mam, zreszta jak to jest hermetycznie zamkniete to ma prawo "gazowac" trup po 3godzinach juz smierdzi to co chcecie od piersi no i poza tym przed jakąkolwiek obróbką przydałoby się umyć tą piers.. wtedy nie ma opcji zeby jechała

jaja i piersi na promo w leclerku od 10 do 16. jaja jakos 30gr za L, piers po 12zl.. cos tam odcinac trzeba i odpady mimo wszystko zostaja ale obecnie chyba nie ma jakiejs podobnej alternatywy cenowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
GWookie, nie wieesz co mowisz, to j**ie nawet po usmarzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94936 Napisanych postów 364921 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670470
to kupuj gdzie indziej i tyle ja z biedry to juz kupiłem kilkaset kg piersi i nigdy nie trafiłem syfu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
ja powiem szczerze - z biedry piersi biorę od 3-4 lat... ostatnio kilka razy kupiłem w lidlu - zawsze je piekę z termoobiegiem itp, powiem wam, że po "obróbce" tych z lidla zostaje więcej, ergo te z biedronki są lekko "dopompowywane" :)
ale mi nie smierdziały nigdy - no chyba, że je spalilełm :D

Zmieniony przez - Dark_Soul88 w dniu 2014-03-08 09:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Kupuje gdzie indziej. Jestem z pomorskiego, tu jest syf, jak u was jest dobrze to dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Tej promo na kuraka z polo juz chyba nie ma bo na ich stronce nic o nim pisze ale za to maja schab po 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
GWookie
PureGame
Nie wiem co wy macie z tą piersią z biedry. Kupuję od paru lat i nigdy nie narzekałem. Nie śmierdzi, nic nie odchodzi etc. Bynajmniej w Lubelskim tak jest


podobonie mam, zreszta jak to jest hermetycznie zamkniete to ma prawo "gazowac" trup po 3godzinach juz smierdzi to co chcecie od piersi no i poza tym przed jakąkolwiek obróbką przydałoby się umyć tą piers.. wtedy nie ma opcji zeby jechała

jaja i piersi na promo w leclerku od 10 do 16. jaja jakos 30gr za L, piers po 12zl.. cos tam odcinac trzeba i odpady mimo wszystko zostaja ale obecnie chyba nie ma jakiejs podobnej alternatywy cenowej.


Załamałem się będąc w Lclercu na Zana. Pierś 16.99

Jak widać promo skończyła się u nas nieco wcześniej..

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2014-03-08 15:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Znalazłem gdzieś gazetkę promocyjną z roku 2005-2006 czy jakoś tak, gdzie była pierś w promo po 7.99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
gdyby teraz takie promo gdzies zrobili to bym chyba z 50kg wziął
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kara za doping

Następny temat

prosze o rade !

WHEY premium