SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupujemy,kupujemy 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 244282

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
w lidlu kuraka ciagle pod dostatkiem bylo jak wczoraj zakupowalem, wychodzilo jakos w granicy 13,80zl/kg wiec zle nie jest biorac pod uwage jakosc bo wszystko ladnie wykrojone

w gazetce nic o tym lososiu nie ma.. no ale niezle sie trafilo faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
-30% pewnie znowu ani jednej ryby nie będzie. Fajnie wchodzi ten dorsz atlantycki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Ten kurak z lidla bije na glowe wszystkie markety mieso swieze nie smierdzi nie to co te pomyje z biedronki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Biedronka już ma dobre cyce, nie walą zdechłym jajem. Twaróg też znacznie lepszy, twarda kostka, kiedyś był konsystencji poświątecznej kupy.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2013-09-26 13:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Zgadzam sie, że kurak z lidla pakowany w pudełka po 500g był najlepszy - oczyszczony z wszelkich niepotrzebnych elementów, łącznie z "polędwiczką" (nie wiem kto to tak nazwał). Niestety u mnie w Łodzi od tygodnia nie widzę tych piersi, tylko inne, pakowane też po 500g ale na tacce, jak w poniedziałek kupiłem z datą do dziś to już wczoraj lekko zalatywały szmatą. Mam nadzieję, że to sytuacja przejściowa, choć dziś też byłem w lidlu po mięso i był tylko ten nowy, więc musiałem wziąć.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
dla smakoszy polecam też połazić po rynkach (w Łodzi na pl. Barlickiego tzw. zielony rynek to daja) i poszukać szynki wołowej - pyszna, chudziutka wędlina z ligawy wołowej. W sam raz na weekendowe urozmaicenie monotonnej diety. Ja jutro odbieram 500g, bo baba na zamówienie to daje. Cena 40pln/kg

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
i serek wiejski się poprawił w biedrze jak już o tym mowa, zamist mlekovity robi go teraz piątnica, jest gęsty

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Don Pawson
Zgadzam sie, że kurak z lidla pakowany w pudełka po 500g był najlepszy - oczyszczony z wszelkich niepotrzebnych elementów, łącznie z "polędwiczką" (nie wiem kto to tak nazwał). Niestety u mnie w Łodzi od tygodnia nie widzę tych piersi, tylko inne, pakowane też po 500g ale na tacce, jak w poniedziałek kupiłem z datą do dziś to już wczoraj lekko zalatywały szmatą. Mam nadzieję, że to sytuacja przejściowa, choć dziś też byłem w lidlu po mięso i był tylko ten nowy, więc musiałem wziąć.


W Konstantynowie od cholery tego jest jakby co. I na retkini przy Statoilu codziennie są dostawy ogromne.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-09-26 15:40:17

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
chimera1
i serek wiejski się poprawił w biedrze jak już o tym mowa, zamist mlekovity robi go teraz piątnica, jest gęsty

U mnie dalej mlekovita i pół szklanki czegoś a'la śmietanka w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
uwaga w biedronce -30% na ryby ale tylko MROŻONE, na łososia nie ma promo

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kara za doping

Następny temat

prosze o rade !

WHEY premium