SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kumite

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>jutro mam turniej, i bedzie kihon ippon kumite, to sa trzy >bloki i trzy ciosy pojedynczo, ale niewiem czy najpierw >jest soto uke czy age uke. podpowiedzce mi bo nie wiem czy >na turnieju ktos mi przypomni a musze sie upewnic

Jakbys nie pamietal kolejnosci ciosow ktore masz zadac, to bym faktycznie widzial problem Ale jesli nie pamietasz kolejnosci blokow to przeciez nie ma klopotu. Po prostu blokuj ciosy ktore wyprowadza partner. Jak bedzie walil na jodan, to zrob age uke, a jak bedzie walil na chudan to zrob soto. I po sprawie. Jak Ty sie masz martwic zeby sie nie pomylic, to lepiej niech on sie martwi. Mam nadzieje, ze pomoglem.

Pawel Drozdziak
http://www.hoenkai.z.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Konflikt o dzilenie "lupow" z pokazow. Wlasnie to olewanie nas przez Jozwiaka.Wywyzszanie VVD nad KT w gda i pare innych no i przedewszystkim nie cwicze tam od pewnego czasu ze wzgeldu na mature ,pomimo ze sie z nimi czesto wiedz to jednak musze sie odseparowac od ich sukcesow i przekretow dlatego iz ich tam nie bylo.
Spox - ja sie nigdy nie kluce.
Pozdrawiam

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
tam mialo byc ze "mnie tam nie bylo "

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Ok Dlatego cieszę się ,że w Zyrardowie będzie kumite
Pozdro

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
No...
Nie ma jak Shotokan, ale czego sie spodziewac po stylu ktorego tworca nigdy nie walczyl na powaznie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa poszlaki ze jednak przynajmniej raz walczyl:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=19272&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Sztuki walki

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sie sklada, ze ś.p. funakoshi nie stworzyl stylu karate, tylko ojciec zalozyciela Jka oyamy, tez oyama, ale zalozyciel IKO. Funakoshi nie mogl cwiczyc karate(bylo zabronione), więc po kryjomu ćwiczył u mistrza Azato. Potem sam uczył, i gdy w japonii było trzęsienie ziemi gichin z uczniami pomogli w odbudowie miasta i za to funakoshi dostał własne dojo z napisem ShotoKan(dom falistej sosny). On jest stwórcąale nie karate pierwszego(kyokushin kai)

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak a propo. wejdzcie na www.samuraj.canpol.pl tam jest swietny sklep, jest pelno broni treningowych, mat, judogi, karategi i innych ubrań, ochraniacze, dodatki, ksiazki i kasety.

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopie, poczytaj no sobie cos o historii.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle ze mam pare zrodel i autobiografie funakoshego kupilem wiec chyba nie jestem zielony

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liczba cwiczacych a zagrozenie

Następny temat

Efektowne uniki, jak je wykonać

WHEY premium