SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka do 65kg :-D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Jest w przepisach, że sędziowie mogą nie dopuścić osobę do startu jeżeli jest w bardzo słabej formie, a ci w właśnie takiej byli ale, że wśród nich był syn Henia, a reszta tez u niego zrzeszona to jak to nie mieli wystartować, związek wystawia sobie rewelacyjną opinie dopuszczając do takiego pośmiewiska.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2011-05-17 22:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Niech jeszcze poleci to nagranie na jakieś zagraniczne fora to dopiero pójdzie fama jak sie Polacy bawią . Nawet młody panek ich bije na łeb na szyje



Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-05-17 22:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Dziwię się Wam, że wklejacie zdjęcia prosów, starszych od tych dzieciaków o dekade lub więcej, na koksie, z doświadczeniem i wiedzą. I w tym wszystkim osoby z samymi zielonymi nickami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
renesans ale to wstyd zeby na MP takie szczury startowaly moglo poprostu nie byc tej kategorii wagowej. jak to wyglada ze ludzie ostro trenuja dobrze wygladaja i nie lapia sie na pudlo a 3szczurow co 2razy na silowni byli maja medale z MP zaniza to range i poziom zawodow.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Renesans ich tam wcale byc nie powinno to sa mistrzostwa polski , a nie miedzy gimnazjalne zawody kulturystyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Znam lepiej wyglądających chłopaków w ich wieku,którzy spaliliby się ze wstydu wchodząc na scenę.Jacy ludzie,taki kraj(odnośnie tego co pisał Darek).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Co najlepsze że pokazali ich w czerwcowym MD . Ale wiocha !!!
Dobrze że redaktor przynajmniej pojechał z nimi

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-06-01 19:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Nieźle przymasowane szczupaki chetnie bym to na żywo zobaczył

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
W czerwonych gaciach jest syn Hryszkiewicza, który przecież nie jest byle kim, a na dodatek samego Heńka widzę na co dzień bo prowadzi jakieś tam zajęcia przy mojej uczelni, nie wiem z jakiej paki wysłał tam syna, przecież to dla niego wstyd. To są jakieś mistrzostwa Ziemi Puckiej czy coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
to henryk zagadał z filebornem by sie odbyła 65 tka po 2 ten po srodku ma gino bo juz wg słabe z uj powinni zrobic fitness młodzików a nie kulturystyke ja je..ie sł...abo.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na lepsze samopoczucie/ból głowy?

Następny temat

lipomastia....

WHEY premium