SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystki - doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
Witam wszystkich znowu na forum!
Do tej pory jakoś nie interesowałem się tym tematem, mianowicie zawodowymi kulturystkami. Ostatnio jednak trafiłem na stronę gdzie mozna było zacząć ta wiedzę po szerzyć. I stąd nurtujące mnie pytanie. Dlaczego branie saa typu testosteron i pochodnych męskich hormonów zmienia zarysy twarzy u kobiet i stają się z urody facetami? Rozumiem ogólnie ze ciało zmienia się, masa idzie itd ale dlaczego zarysy z kobiecej urody przeobrażają się w męska? Potrafi ktoś to racjonalnie łopatologicznie wytłumaczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
A który hormon odpowiada za męskie cechy ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
No teść. Ale dlaczego jest tak widoczny męski zarys twarzy po nim? I czy jest szansa to odwrócić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Testosteron albo aktywuje receptory androgenowe w niezmienionej postaci czyli jako testosteron, albo zostaje przekształcony w DHT, a następnie wiąże się z receptorami androgenowymi. Tworzy się wtedy kompleks, który trafia do jąder komórek w całym organizmie. Jest to pewnego rodzaju informacja/sygnał która dociera do odpowiednich sekwencji naszego DNA. Organizm ma wtedy sygnał idziemy w androgenergiczne syntezy białek etc, zmienia się głos, rośnie zarost, mięsnie etc etc. Nie wiem czy wystarczająco prosto wyjaśniłem? Jeśli nie, to pytaj.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
A estrogen, prolaktyna, progesteron to typowo żeńskie hormony, dla tego jak masz bardzo wysoko prolaktynę (żeński hormon) to może doprowadzić nawet do laktacji u mężczyzn, podobnie z kobietami testosteron to typowo męski hormon, jeżeli kobieta ma wysoki testosteron to skutkuje właśnie wytwarzaniem się cech męskich u kobiety to tak łopatologicznie na zdrowy rozsądek
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
jesli kobieta bierze tescia to zmienia sie w chlopa, jesli chlop wbija to zamieni sie w babe :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69276
Czy jest odwracalne ? Nie- zobacz na zawodniczki z NRD. Już zawodników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
Dobra, teraz pojąłem nieco ten mechanizm. Zastanawia mnie tylko czy będąc na krótkich estrach, jest jakoś większa szansa zatrzymać tą maszynę zmian?



I choć przeraża mnie to jak takie osoby później się czują odtracone przez większość społeczeństwa to jednak wielki szacunek i podziw że osiągnęły takie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
O mój Boże, dramat co za poziom wypowiedzi. Żaden nie ma pojęcia o rzeczywistości , przeczytał coś z teorii i robi tutaj profesórę)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
Nie było tematu skoro tak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Ty chcesz ćwiczyć czy zależy ci na zmianie płci? Różne wnioski można wyciągnąć po takich dziwnych pytaniach, piszesz jako facet a pytasz o kobiety?

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twarz a sterydy

Następny temat

Cykl enan 250 5ed

WHEY premium