SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto pomoże :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Witam mam na imie Kasia chcialabym kupic sobie odzywki ale nie wiem jakie cwicze na silowni od pol roku cwicze tez king boksing ale moje cialo nadal nie wyglada tak jak bym chciala.Pomyslalam ze moze odzywki mi pomoga.Chce troche przytyc zeby nabrac cialka nie wiem co powinnam brac a co nie prosze o pomoc. Pozdrawiam. )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Powiem ci tak nie pakuj sie w odzywki nie am sensu .. Jestes kobieta :) uloz sobie diete waga sama przyjdzie ;) a co ci sie w twoim ciele nie podoba ? zacznij bardziej meczyc dane partie ktore cie denerwuja , uloz diete i bedzie wszystko w porzadku:)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
j.w uloz sobie diete masowa info masz w dziale odżywianie mozesz uzupelniac diete jakims gainerem.. a tak na przyszłosc to kick a nie king

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, regularnie co 3-4 h. W dziale odżywianie pomgą Ci ją ułożyć. Ewentualnie bulk na zastąpienie posiłku (hard mass).
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211

Nie mozliwe jest mozliwe pytanie za ile ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
OK dzieki za pomoc ;-. Moje cialo mi sie podoba ale musze popracowac nad miesniami i troszkę przytyć żeby mieć wiecej siły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy

Następny temat

Picie gainera podczas choroby

WHEY premium