SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto może coś doradzić ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4141
Jak sądzisz ze utrzymanie takiej diety jest równe cenie koksu to chyba sam jestes idiotą <soryyyy>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4141
Dlaczego sądzicie ze zle się odzywiam :/ , zgodze sie ze mam za mało białka w diecie, poprawie to :P ale poprostu mam taki typ budowy - jestem typowy ektomorfik jak sie nie myle :D i na samym jedzeniu nie urosne :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Skoro dla ciebie koszty jedzenia wynosza wiecej niż cykl ...
sama meta i oslonki + odblokowanie to okolo 200 zł , dodaj do tego propa 120 zł ... 320 zł . to jest
300 zł na fileta z kurczaka wychodzi srednio po 12.5 zł czyli 24 kg PIERSI !
dotego 20 zł na ryż srednio po 2 zł kartonik masz 5 kartoników ryżu w każdym 4 worki 20 worków ryżu , ziemniaki da ci mama za darmo .
I co dalej cykl jest tańszy niż jedzenie ? Za siano z cyklona masz tyle jedzenia ze HOHO .
Pozatym mówisz ze nie masz kasy to powiedz mi skad weźmiesz na białko ? czlowieku nie rób z siebie pajaca ...

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4141
Więc jak bede jadł piersi z kurczaka 24 kg :) to zrobie tyle masy co po cyklu ...to fajnie ,moze spróbuje tylko niewiem czy dam rade tyle zjesc ,ale prosze nie piszcie takich komentarzy jak niechcecie pomódz to wogóle nie piszcie oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2279
popieram zdanie TurboMEN'a najlepiej to wez zainwestuj kase w diete i jakies suplementy... Po co masz sie truc, jak dieta i suple ci nie pomoga to wtedy zastanawiaj sie nad tymi koksami :P wogole zadrogie sobie koksy wybrales nie dalo sie czegos tanszego wziasc ?? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4141
bedąc na mecie jadłem bardzo duzo ,odnośnie odżywek brałem mus l blast 2000+ , creatine powder olimpu z HMB olimpu ale nie jadłem tyle co na mecie dlatego odzywki nie podziałały jak trzeba,poprostu nie jadam tyle ile trzeba bo niemoge :( ,na mecie jadłem duzo i przytyłem niecałe 7 kg za 70 zł plus clomid no i potem tribusteron -na odzywki wydałem 340 zł i przytyłem 6 kg, wiec dla mnie jest to róznica dlatego siegam po ko0ks wiem ze sie na tym nieznam ale po to tu jestem i jeszcze raz prozba zebyscie nie wrzucali mi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2279
hmm... moze zapytam ile masz lat? A tak swoja droga to masz dobrze bo masz kase zeby sobie tak fundowac odzywki i koksy, ja akurat takiego szczescia nie mam dlatego mam diete na taka jaka mnie stac, a na odzywki nie moge sobie pozwolic bo poprostu brak kasy robi swoje :/ Ale co jakis czas sobie jakies suplementy zakupie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Poczekaj poczekaj ...
To ty chcesz siegnac po koks dlatego że nie masz na odżwyki ? Wolisz w******lić zdrowie i zaoszczędzić troche grosza ? ...
Z mojej strony EOT nic ci nie rozpisze ani nie pomoge

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4141
Tu sie mylisz- niechce zaoszczędzic... tylko ja niemam takiej kasy dlatego ze nie pracuje tylko sie ucze ,co innego gdybym miał robote,chodzi mi o to ze bardzo długo zbierałem na odzywki , więc jak mam zbierac 4 miesiące albo 8 to jest dla mnie róznica- szczególnie ze po odżywkach bedą jednak miejsze przyrosty . Pozatym ci którzy ,,koksują' wcale nie muszą tego robic - jesli nie rośniecie to poczekajcie 4 albo 5 lat dobra dieta i napewno przyrosty bedą :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja Cie rozumiem, powiem Ci tylko tyle ze jezeli nie myslisz o tym dniami i nocami to nie zaczynaj z koxem!! nie warto
a jezli jestes tak napalony jak wielu z nas to i tak nic Cie nie powstrzyma:)
mimo wszytko poglebiaj wiedze
przeczytaj w odzywianiu podwieszone tematy, najciekawsze posty dzialy (tez podwieszone) porzeczytaj je tez u nas w dopingu,
zamin cokolowiek zrobic znaj sie na tym!

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czarnuchok koxie wszystkiego naj %-)

Następny temat

mieszanie propa i npp ?

forma lato