SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jest najsilnijeszy??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
wortal - mnie nie obchodzi zupełnie ich siłą ciosów bo nie o tym jest temat ... temat jest o najsilniejszym zawodnku MMA lub najlepiej zbudowanym ... fizycznie ani oni silniejsi od Arnolda - w końcu wyciskał 227 kg - ani lepiej zbudowani ... temat nie dotyczy tego komu siła jest i na co w walce potrzebna ...

poza tym wypowiedziałem sietylko na temat wygladu zawodników nic więcej ... żeby być silnym nie trzeba dobrze wyglądać można byc róznie dobrze garbatym ja tylko skomentowałem twój tekst na temat, zę mają oni podobne warunki jak Arnold - ja uważam, że nie mają ani siłowych ani estetycznych warunków nawet zbliżonych do Arnolda ale to normalne bo oni nie cwiczą ani dla statycznej siły ani dla wyglądu :) bo i po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"tyle, że w porównaniu z Arnoldem to oni wszyscy mają wręcz żałosne proporcje"-->co ma piernik do wiatraka.

Nie wiem po co mieszacie kulturystów z fighterami,przecież arnold by dostał w******l od ostatniej ligi mma czy k1,więc nie wiem po co ta dyskusja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
ja nie wiem po co ta sytuacja - nie ja zacząłem gadać tu o fizycznych warunkach całkiem jak u Arnolda :) ... ani Arnold nawet w 1% nie pasowałby na wojownika czy to K1 czy Pride ani zaden z wymienionych przez kolege wojowników nie pasowałby na kulturyste bo sa za kiepsko zbudowani i nie o wielkosc tu chodzi ale o proporcje i jakosc muskulatury :) nie nalezy mieszac zupelnie sprzecznych ze sobą tematyk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Randleman (za***iście proporcjonalnie zbudowany), McDonald (proporcjonalna do***ana sywetka, tylko że niski jest), Kerr (kiedyś, za***iście do***any, szczególnie obręcz barkowa), Silva ( jak jest na koksie , widać wtedy jak ma spuchniętą buźkę:) Mirko ( jak jest na cyklu to fajnie wygląda, ostatnio trochę schudł), Tyson ( kiedyś ), no i Bob (jego łapsko, klata i uda robią wrażnie). Który jest najsilniejszy ? Czy wyciskanie w lezeniu jest najlepszym wykładniekiem siły ? Najlepiej było by ich poddać badaniu na siłę ciosu, bo to nas chyba najbardziej interesuje, tu stawiam na Tysona, gość naprawdę miał ***niecie, jak oglądam jego stare walki to wygląda jak by jego sierp miał urywać przeciwnikom łeb . Obecnie za najsilniejszego zawodnika uważam Fiodora, widac to w jego walkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Pershing no właśnie ja analizowałem ich pod względem siły uderzenia. Nie wiem czemu gada się tu tylko o wyciskaniu, jak by tylko to było wyznacznikiem siły
Już bardziej przydatnym miernikiem było by rzucanie kuli bo tam liczy się masa i szybkośc ręki, skret tłowia - to co wazne w sile ciosu

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
obecznie w mma fedor

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
Najsilniejszy, hmmm - trudno powiedziec :P A najlepiej zbudowany - Arona :)

Don`t be affraid...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 965
Rozwieje wasze wątpiwości!!!!!!!!!

juz niedługo będzie to:

MARIUSZ PUDZIANOWSKi heheheh

Betzuś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula wraca do treningu

Następny temat

Uderzenie

WHEY premium