SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
Witam wszystkich,
jestem w trakcie redukcji, tłuszcz ładnie początkowo schodził bez spalacza, potem zarzuciłem thermo speeda, właśnie mi się skończył. Co wybrać na kolejny krok- zastawiam się między Revexem 16 i Redoxem Extreme/Hardcore. Co będzie lepszym wyborem i dlaczego? Micha ogarnięta. Z góry dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
"Jak w prochu black bombsa jeszcze dorwiesz, ale jak patrzyłem na ceny ostatnio to smiech an sali" ja mam jeszcze resztki z poprzedniej redu, jak dodam do 1 miarki bombsa nieco joszki to wyrywa mnie z papci%) jest tak jakis skladnik ktory nie jest wyszczegolniony w skladzie na 100% nie uwierze ze to co jest na liscie skladnikow aktywnych dziala az tak mocno, kwestia tylko co dam jest dodane, zebym jescze gdzies wpadki nie mial na narkotescie podczas kontroli jazdy autem bo odczucia sa dosc specyficzne....

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
Bierz redoxa , wszyscy chwala i są zadowoleni z działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
Dzięki. Lepszy extreme czy hardcore? różnią się czymś poza zawartością kofy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
Znikome różnice , obojętnie co wybierzesz będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17709 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jakieś testy na forum były mozesz poczytać, https://www.sfd.pl/Test_redukcyjny_RedoxHardcore_Viki_vs_Jasiek_vs_RikRozz-t1183962-s32.html#post-18841653 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Kwestia czy wolisz więcej kofeiny w składzie czy mniej, ja osobiście preferuje wersję czarna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 512
Jak cwiczysz późno to weź extreme.


Zmieniony przez - abudhabi w dniu 2019-06-15 16:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
Panowie Redox powoli się kończy ( 5 kapsów dziennie). Co polecicie dobrego ale jeszcze bez jochy ( ją planuję wziąć jak postęp stanie)? Co proponujecie skutecznego z kategorii "bez jochy"? Tak jak napisałem, brałem już TSE, Redoxa i chcę przetestować coś jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
A jak oceniasz działanie tych co brałeś do tej pory? Jaki procent bf obecnie posiadasz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
Bf 14%. Bo ja wiem czy ona działały? ciężko powiedzieć. Chętnie coś innego wypróbuję. Co powiesz na lipo 6 black? a może jeszcze co innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki - początek

Następny temat

Prośba o opinię mojej suplementacji

WHEY premium