SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które z aminokwasów będą najlepsze i dawkowanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Aha i pytanie czy w dni nietreningowe też brać tego Hi-teca. Bo chyba jednak jego kupię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Mam jeszcze pytanie, kupiłem te aminokwasy z Hi-teca i mam tego gainera z Activlaba i nie wiem jak dawkować, myślałem, aby aminokwasy 10g brać przed siłownia (i przed bieganiem ale to w dni nie wtedy co siłownia) i w trakcie treningu popijać a po siłowni gainera ze 100g sypnąć. Bo na opakowaniu producen napisał stosowanie aminokwasów: przed, w trakcie ewentualnie po treningu a mam jeszcze gainera i zgłupiałem :d Jakieś propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moze tak byc jak napisales

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Gdybyś po skończeniu zakupionej porcji BCAA miał rozterki przed kupnem następnej, to przejrzyj ten temat. Tu wprowadź tekst linku...Myślę, że będzie Ci bardzo pomocny.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Dobra dzięki wielkie ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat kreatyny + Dekstroza + AAKG + ZMA + WPC. Prosze o porady i opinie :)

Następny temat

Cykl na jabłczanie

WHEY premium