SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które z tych białek najlepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
jestem na redukcji, dieta z ww okołotreningowo. Szukam taniego białka wpadłem na takie:
MEGABOL Natural Whey Pro
OLIMP Provit 85
OLIMP X5 Protein
VITALMAX Whey Protein 82.

I kolejne pytanie. Jaka jest cena(sklepowa) wpc ostrowia?

Pozdro i proszę o szybką odpowiedz. jutro musze kupic biako bo wyjezdzam do hollandi na 3 miechy. No chyba ze holandii takie rzeczy są tańsze)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5524
VITALMAX Whey Protein 82. jak dla mnie


ostrowia kolo 36zl za 0.9 kg o iel pamietam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 845
szczerze to niepolecil bym Ci zadnego z tych produktow,dolozyl bym pare zlotych i zainwestowal w np.nitroprogen ja bylem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5524
zamiast tych co wymieniles.. lepej juz ultimate protein z treca.. lub SP80 z olimpu.. czy tez prolongatum z biogenmixa.. bo to co na liscie to malo warte.. poza vitalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
VITALMAX Whey Protein 82 <---- tez polecam !!
pozdro

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Z ostrowi tez bylem zadowolony jedynie ta rozpuszczalnosc i smak bez smaku pozatym ok

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
ja po ostrowiii dostałem wysypki smak nie jest zaciekawy popatrz na allegro !!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ee tam
ostrowia spoko bialko
mi tam smak nic nie przeszkadzał
czasem zeby to mialo jakis smak to dawalem jedna miarke vitamin liquid vitalmaxa
albo łyzke dżemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
ja dodawałem kakao :P w sumie tanie jest i dobre ale wysypke dostalem chyba po tym miałku lecz nie jestem pewnien od czego ale lekarz mi przepisał lek i po 2 ty juz sladu nie było:D ale ta rozpuszczalnosc ostrowia czekoladowa z wodą smakuje jak to qmpel powiedział " jakbys pił mokre papierosy"

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 688
z tego to VITALMAXA polecam miałem 82 i 90, dobry skład + popijasz jak koktajl,
teraz mam nutrisporta z UK 86 gram białka ale smak taki że aż człowieka cofa po wypiciu, teraz wolałbym 2 razy więcej zapłacić ale niestety kupiłem 5 kilo i trzeba teraz cierpieć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 688
no chyba, że chcesz to ci odprzedam 4 kilo niedrogo :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxycut Hardcore + Animal Cuts = ??

Następny temat

Co polecacie ?

WHEY premium