SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które z aminokwasów będą najlepsze i dawkowanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Witam,
chciałbym kupić sobie aminokwasy bcaa i mam na oku trzy propozycje i nie wiem, która będzie najlepsza oraz czy dawkować jak nakazał producent czy coś zmieniać i kiedy brać. Nie biorę na razie żadnych innych odżywek, ale jeśli kupię aminokwasy to chyba dodatkowo będę brać gainera typu: https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Mass_Up-opis26341.html. Poza tym utrzymuję jako taką dietkę, rano owsianka, II śniadanie kanapki z serem i polędwicą, obiad ryż z kurczakiem gotowanym później jakaś rybka (makrela wędzona, śledź jakiś, tuńczyk itp) i przed spaniem twaróg. No a jeśli chodzi o te aminokwasy to które z tych trzech będą najlepsze, chyba że coś macie lepszego:
1. Dymatize Super Amino 4800
2. ActivLab BCAA Xtra
3. Hi-Tec Nutrition BCAA TST

Szczerze myślę bardziej nad Activlab lub Hi-tec, ze względu na skład, ale może się mylę, nie znam się za bardzo, więc proszę o pomoc.
Z góry dzięki ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 969
hi tec, bardzo wydajne bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
z tego co piszesz moja kolejność 3. 2 . 1. >>> hitec świetny (grejfrut) także składem

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
A dawkowanie takie jak producent zaleca czy jakieś inne? I kiedy brać przed, po treningu czy jak? A i jak dawkować jeśli będę brać do tego, tego gainera Activlaba, chyba go będę brać po treningu tak mi się wydaje, czy jakieś inne macie propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
porcja = 1g/10kg masy ciała (amin nie prochu) możesz dać przed i po treningu

jak gainier po to bcaa przed i w trakcie (jak ciężki i długi trening)

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-09-30 16:42:33

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Wcześniej coś takiego brałem :https://sklep.sfd.pl/Trec_Anabolic_BCAA_System-opis542.html i powiem że na treningu fajnie się czułem, nie taki zajechany w późniejszym etapie treningu. Ale patrząc na skład tego z Hi-teciem to Hi-tec wypada rewelacyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
To znaczy jak amin? :D Nie rozumiem, zielony jestem... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
To znaczy, że 1g aminokwasów właściwych w składzie a nie 1g prochu. To nie jest czyste bcaa, że 1g prochu to 1g amin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprócz bcaa w prochu masz jeszcze wypełniacze sprawdź ile bcaa jest na gram prochu i oblicz sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Przeważnie jest to ~75% czyli np. ważąc 75kg i potrzebując 7,5g aminokwasów musisz wziąć 10g prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
A ok, no dobra dzięki za pomoc ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat kreatyny + Dekstroza + AAKG + ZMA + WPC. Prosze o porady i opinie :)

Następny temat

Cykl na jabłczanie

WHEY premium