SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które winko obecnie najlepsze?? tylko tabletki!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle że cetabon jest jakieś 4 razy droższy od innych winek a efekt przypuszczam praktycznie ten sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
problem z cetabonem nie jest w jego cenie tylko w tym , że cofneli im licencję i już go nie ma/nie będzie,cena to kwestia pośredników, więc jest względna, ale jakość nie powtarzalna, mam porównanie z innymi stanozololami i ceta to testarossa wśród win.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak z ciekawości zapytam czy porównywałeś ją z Desmą 2mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Listek winko będziesz czół już tak po 10 dniach od stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
z aptecznych win tylko ze stanolem, z br i może wyda się to agitacją na rzecz cetabonu, ale w mojej opinii ceta ma zawyżone stężenie wiem, że pewnie zaraz spotkam się z krytyką, ale musimy pamiętać, że steroidy w Azji są w przeważającej części produkowane na eksport, primo-producent mógł pozwolić sobie na zawyżenie dawek dla przyciągnięcia klienta, secundo-za coś musieli im zabrać tą koncesję, a to ,że to zrobili to , informacja potwierdzona bezpośrednio od farmaceutki-pisałem już o tym na forum. Pewnie napiszesz, że to tylko spekulacja, ale pamiętam jak kiedyś forumowicz wrzucił badania prolki, które miały zawyżony poziom teścia, to dlaczego miałoby to się nie zdarzyć w Azji? Z Desmą nie mam porównania, ale tylko dlatego, że nie mam znajomych farmaceutów we Włoszech i musiałbym przepłacać u dila który sam nie wie czy ma dobry towar.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Tak czy siak ceta już jest praktycznie nie do zdobycia wiec niema co o niej pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
atomic śmiga, ładuje teraz 40mg ed i jest dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Bajciejek w moim przypadku ceta w porownaniu z razak i genesis bije oba na leb.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
no wlasnie tak zastanawiam sie nad stanoxem, poniewaz mam go w zapasach, lecz doszly mnie słuchy ze nie ma juz tej samej mocy co ten poczatkowy scantel, a zalezy mi zeby trafic w naprawde konkretny srodek.

Chcesz być najlepszy, musisz pokonać najlepszych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
no i mam wlasnie jeszce opakowanie genesisa ale mowicie ze bedzie slabiej klepal niz np atom lub scantel??

Chcesz być najlepszy, musisz pokonać najlepszych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzet

Następny temat

podrobka czy oryginal metandienone ruskiego

forma lato