SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które białko będzie lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321
Staż: 4 lata z przerwami
Dieta: jest. wysoko białkowa

San Platinum Whey:
Dymatize Elite Whey
Pvl Whye Maxx
Fitmax - Whey Protein 81Plus - cenowo fajnie wychodzi 2250 g + 750g gratis 148zl

Cel białeczka: w razie gdy nie będę w stanie zjeść posiłku bogatego w białko.

Po treningu myślę zainwestować w izolacik, fundusze nie pozwalają mi na górną półke więc myślałem o

ActivLab Whey Protein Isolate 90 Plus

albo ewentualnie CFM Whey Protein Isolate 90 tyle że za to muszę więcej zabulić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
z tych co podałeś to jak dla mnie Elitka lub Whey Maxx,ewentualnie ja mam sprawdzone Perfect Whey z Treca, jeżeli chodzi o kwestię białka po trenie to nie musi to być izolat, jak weźmiesz koncentrat to też będzie ok, druga sprawa to taka, że po trenie lepiej jest przyjąć węgle z białkiem na nie samo białko

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dynamize
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
2 białeczko i po treningu też możesz dać bo tam masz mieszankę z izolatem tylko nie wiadomo ile czego jest tam. Co do izolatu to po co ci on ? tylko ma trochę lepszą przyswajalność o ile się nie mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Czego nie wezmiesz, bedziesz ok. Wszystkie 3 sa spoko. PO trening rownie dobrze, mozesz lyknac matrix bialkowy, nie musi byc to koniecznie izolat.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
po treningu jak i do posiłku najlepiej mieszankę szybko i wolno wchłanialnmych białek
WPI/WPC może też być Kaizen

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321
"z tych co podałeś to jak dla mnie Elitka lub Whey Maxx,ewentualnie ja mam sprawdzone Perfect Whey z Treca, jeżeli chodzi o kwestię białka po trenie to nie musi to być izolat, jak weźmiesz koncentrat to też będzie ok, druga sprawa to taka, że po trenie lepiej jest przyjąć węgle z białkiem na nie samo białko"


zwykle robiłem tak że po treningu odrazuy łykałem bcaa, 30min później piłem odżywkę białkową, po kolejnych 39 min węgle + białko - czy powrócić do takiej kolejności? wtedy zamiast izolatu kupiłbym bcca, a izolat chciałem wypić 30 min po treningu żeby jak najszybciej się wchłonęło , po czym zjeść obiad. co do mieszanek to chciałem ją przeznaczyć w ciągu dnia

co do kaizena, to po ostatnich badaniach nie mam do nich zaufania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
kazde jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321
wziąłbym dymatize, teraz już ponoć nie robią wałków, pytanie jednak czy w sprzedaży zawsze jest ta poprawiona wersja czy krążą jeszcze te starsze gorsze wersje, bo zapewne były zapasy tego po tym jak zrobił się szum wokół tego białeczka :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze xpand czy no xpolde?

Następny temat

Jaki suplement

WHEY premium