SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która kazeina ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
sproboj ta z sfd i daj znac jaka jest ;P bo mam zamiar szarpnac zaniedlugo hehe

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No to mi doradziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
mozesz zawsze na mnie liczyc ;)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 681 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21946
Treca

DZIK !!

▪█─────█▪

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4345
ja też bym celował w tą z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
treca mam casein o smaku carribean chocolate, wczesniej raczylem sie dobrymi bialeczkami typu scitec, optimum, wiec moze troche mnie rozpiescily ich smaki, ale ta kazeina z treca jest poprostu okropna. nie wiem czy wszystkie kazeiny sa takie geste (z sfd zgodnie z opisem widze ze tez kisiel), ale powiem tak, mialem juz po dziurki twarogu na noc, kupilem sobie ta kazeine i po 3ch dniach tesknilem juz za twarogiem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 681 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21946
Każda kazeina ma taką konsystencję, do tego czuć taki jakby piasek. Lepiej kupić zwykłe WPC i dodać oliwę lub jakieś zdrowe tłuszcze, zawsze to lepszy smak i oszczędność hajsu przede wszystkim :) PIS JOŁ :)
1

DZIK !!

▪█─────█▪

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No właśnie chodzi o to że kazeina jest gęsta i zapycha dobrze bo jeszcze gęstnieje w żołądku, jestem na redukcji i budzę się głodny czasami a od kiedy wrzucam kazeinkę to jest elegancko.
Pominę fakt, że zawsze to coś słodkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jadłem wszystkie trzy, najsmaczniejszy acz najdroższy jest Trec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7998
Mialem hi tec czekoladke w smaku elegancki pilem z woda lekki budyn i pobudka bez uczucia glodu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA a libido

Następny temat

CLENBUREXIN+thermo fat burner+l-carnityna

WHEY premium