SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krotkie cykle redukcyjne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

92

Wzrost

185

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

115

Obwód uda

58

Obwód talii

100

Staż na siłowni

15 lat, z przerwami na choroby i problemy

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

trzymam okolo 2300 - 2500 kcal, IF 6h okno -białko: ~2.2g/kg, max 200g -węglowodany: okolo 300g -tłuszcz: reszta, jakies 50g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

w przeszlosci 3 x cykl na mecie, 1 x prop, Sarm stack, rad, SSA wiele lat temu, sarmami bawie sie od kilku lat, dawek nie pamietam, cykle raczej delikatne

Opisz swój plan treningowy

FBW 3-4 razy w tyg

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rad-140, dwa lata temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~ 18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

pas tluszczu na brzuchu i plecach, reszta chuda zyly wystaja na bicepsach

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysy jak pała

PPM (podstawowa przemiana materii)

~2000kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-klata: hantle 32.5 na reke -martwy ciąg: Nie robie, wioslowanie bulgarskie 70kg -przysiad: robie tylko delikatnie, mam urazy kolan, 100kg/seria, na suwnicy poziomej dochodze do 300kg w serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1952
Czesc,
Potrzebuje pomocy w znalezieniu dobrego wspomagacza,
po pierwsze potrzebuje jakiegos sukcesu, chce miec znow radosc z silowni, lata leca i z kazdym rokiem jestem slabszy, a przynajmniej nie silniejszy.
Po drugie, jestem dosc chudy, chuda budowa, w sensie widac mi zyly na bicepsach, przedramionach widac poszczegolne aktony, ale cale zycie nie moge sie pozbyc pasa tluszczu, psuje to cala sylwetke. Nawet juz powoli widac ksztalt miesni brzucha, ale boczki sa denerwujace i psuja cala sylwetke.
Mialem w zyciu problemy psychiczne i hormonalne, nie zalezne od SSA, ciezka prace, dzieci i problemy z nimi.
Chce miec znow radosc z treningow i jakis sukces. Pewnie da sie to osiagnac bez wspomagaczy, ale juz nie mam 20 lat, tylko 33 i wszystko jest trudniejsze.

Kolejna sprawa jest fakt ,ze nie moge uzywac igiel, w sensie, robilem to juz kiedys, dam rade, ale rodzina tego nie zaakceptuje, a ja tez nie chce robic duzych cyklow, tylko krotkie. Wiec chetnie zrobie 6-8 tyg, 3 razy w roku. Oczywiscie badania krwi regularne, nie bede tego bagatelizowal.

I juz blizajac sie do sedna, cos co doda checi do treningow i pomoze spalic tluszcz. Zastanawialem sie czy zwykla meta tu ma sens, ale chyba spora retencja i blok. Czytalem o Anavar (Oxandrolon), ale sklep zachwala - wiadomo, chcialbym sie dowiedziec od praktykow. Biore pod uwage tez SARMy, ale lepiej sie czlowiek czuje jak wyraznie zwiekszy poziom testosteronu.

A wiec, na czym robic krotkie cykle redukcyjne, nie klujac sie?

Tak wiem, wystarczy dieta, zaangazowanie, oddanie. Oczywiscie ,ze tak, ale to nie jest to co jestem w stanie osiagnac sam z siebie, juz nie, to nie to czego szukam, szukam wspomagacza ktory mnie nie zabije tak szybko.


Bardzo dziekuje za pomoc

P.S. Clen i t3 odpada, bo wtedy czuje jakby mi serce mialo wybuchnac


Zmieniony przez - Pjoter9 w dniu 7/5/2023 8:11:40 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
Niby jest ale nie w praktyce bo pierwsze dwa estry wchodzą w 24h i po 48h schodzą do zera i zostają ci te super długie a tu chodzi żeby cały czas mieć maksymalne stężenie i hormony żeby sztywno trzymać.
Wiesz nikt nie robił badań czy to aż tak dużo daje i jest dobry argument że nasze ciało i tak pulsuje hormony a nie trzyma cały czas ale kiedy walisz syntetyk to to są dużo wyższe różnice i ciężko powiedzieć czy ten argument ma rację bytu w tym przypadku.
Ja sam po sobie zauważyłem że jak mi skakało wszystko góra dół bez inhibitorów to cera była tłusta wychodziły syfy i czułem że ciśnienie też skacze więc w sytuacjach na małych dawkach i z małą lub żadną pomocą inhibitorów zawsze doradzam trzymać sztywno


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2023-07-07 16:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40129
Daj spokój z takimi planami, takie krótkie są bez sensu. Meta tym bardziej odpada. Jak chcesz coś zredukować to dieta i ujemy bilans kcal, ewentualnego dodaj aeroby. Jak chcesz cykl to test solo i też możesz redukować. Przy pierwszych kontaktach z ssa fajnie dekompozycja może wejść.


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2023-07-05 10:03:52
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1952
Mialem juz jakis kontakt z SSA wczesniej (ankieta).

Zdaje sobie sprawe jak sie robi redukcje, napisalem o tym.

Test solo nie moge, bo strzykawki, napisalem o tym.

Dlaczego krotkie sa bez sensu? Teoretycznie mniejszy blok i jakis gain.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Zamiast mety daj wino i spalacz tłuszczu anavar na redu ok jak koksy w tab. No to ze 2 x w roku po 10 tyg. Zależnie od dawki bieganie konieczne jak chcesz brzuch zgubić bo masz meter a to sporo a a ważysz aby 92 albo taki typ budowy masz lub gen h**owy i dieta leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1952
Wino nie rozwala stawow bez SSA? Czy taki stary mit mi sie w glowie zachowal?

Genetyke mam najwyzej srednia, przy tym ile zap*****lalem to az smutek. Wiekszosc ludzi po stronie ojca, chudzi z malym brzuchem, nikt sie nie pakowal nigdy w sporty silowe lub sylwetkowe, raczej biegi, pilka nozna, a ja widzisz uparty.

Dieta raczej jest ok, wczesniej mialem catering, i bylo to samo.

Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40129
Ale te cykle miałeś dawno więc po takiej przerwie to dla mnie można liczyć jako pierwszy kontakt. Wino solo bezsens, lepiej dopilnuj miski/supli i działaj ;)

A igły/towar zawsze możesz trzymać w torbie na trening i kłuć się na siłowni jak aż taki problem.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Orale solo to głupota na dłuższą mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jesli chcesz sie wspomoc saa to tylko test niestety ale iniekcyjny, reszta to szkoda zdrowia i kasy.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1952
Dzieki za szczere odpowiedzi.

Czyli tabsy biora tylko durnie albo dzieciaki? Czy tylko na kicka?

Dobra, zalozmy ,ze kupie cos bez wyj**ki, przetransportuje gdzie mieszkam, bede mial gdzie bic.
Z czym leciec zeby bic jak najrzadziej i wesprzec redukcje zamiast zalac sie jak balon?
Rozumiem ,ze kluczem efektow po za oczywistosciami jak jakosc towaru, dieta, trening jest dobry odblok po fakcie.
Da rade bez HCG? Ciezko z lodowka by bylo




Zmieniony przez - Pjoter9 w dniu 7/5/2023 1:49:36 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini cut na cyklu w celu zwiększenia wrażliwości insulinowej

Następny temat

Estradiol

WHEY premium