SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krojenie-zaczepka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
Mnie niestety skroili. Ide z kolegą i nagle slysze , odwracam sie a tam lolek do mojego kumpla "Eyy, widzalem jak pod***ales sie do mojej dupy ! " i w tym momencie kolega lezał na ziemi po bucie. Ja pijany i do dosc mocno poddałem sie bez walki w nagrode oddali mi karte SIM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"w nagrode oddali mi karte SIM"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
nesq jestes ****a i tyle ja bym dobrowolnie fona nie oddal :] chyba ze ich by bylo 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
NESQ jestes PI**a i tyle ze poddales sie bez walki :-] ja do konca bronie swego i nie oddal bym bez walki fona (jeszcze zalezy jakiego i ilu ich by bylo np ja bronilem noki3100 ktora kupilen 2 miechy przed zdarzeniem wiec nie dalem latwo skory i nie za***ali mi a wczesniej za***ali mi i to bardzo latwo 3 kolesi sagema zdechlego ale wtedy to bylem taki na***any i slaby ze nie podlalem nawet jednemu z nich za***ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie znasz do końca sytuacji to nie komentuj
czasem lepiej oddać coś a ocalić zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
Gdybym zawalczył od tego c60 którego dostalem za free od brata który mi przywiózł z Norewgii to nie pisałbym z Wami. Po drugie w kieszeni mialem dużo kasy, wiele więcej niz ten telefon był wart. Gdybym się stawiał to zabrali by mi nawet buty bo swoje by sobie poplamili od mojej krwi, 0 szans. Dobrą decyzje podjołem, naprawde bo bylo niebezpiecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
Moj kuzyn wczoraj idzie sobie droga 2 kolesi go zaczepia. " Hej stary masz fajke" moj kuzyn - "Mam ale ostatnia " i pokazuje im 1 fajke. A oni do niego zeby dal im to fajke. Moj kuzyna na to *******lajcie, wie ci na niego ruszyli zaczeli sie bic, przyleciAlo 2 kumpli moje kuzyna, i sie trzaskaja o jedna fajke 10 minut. Kuzyn zebro zlamane, mikolaja spedza w szpitalu caly poobijany. I warto bylo sie o jedna fajke bic ? Ale tak to jest jak ktos jest nalogowym palaczem ;D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
Nie warto... Najlepiej po prostu chodzić grupą dużą. A jak sie gdzies wraca samemu w tramwaju albo co to nie wiem, zależy od dresów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
no widzisz palenie szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
To ja tez sie wypowiem.
Mimo ze juz jestem w wieku studenckim, to w calym zyciu ani razu nie musialem sie bic... To pewnie dziwnie brzmi, ale jakos zawsze mnie omijaly, albo sam omijalem, takie sytuacje...
Jednak raz, jakis rok temu nie udalo sie ;). Wracalem od kumpla na chate i na przystanku przysiadlo sie do mnie 4 typow... Zaczeli swa gadke, skad jestem, czy znam tu ludzi itp. Jako ze sporo miesa przy tym lecialo, ludzie z przystanku natychmiastowo pojeli co sie dzieje i czmychneli czym predzej, poki ich to nie dotyczylo :D. A ja wiedzialem ze i tak nie mam szans w starciu, wiec pomyslalem ze to bedzie ostatecznosc. Zaczalem gadke. Normalnie im odpowiadalem o to o co sie pytali, nie zdradzajac zadnych emocji.. Gdy pytali o kase, mowilem ze nie mam (mialem z 20 dychy). Gdy pytali o komore, tez tak mowilem (faktycznie jej nie mialem). Po jakims czasie znudzila sie gadka to zaczeli mnie przeszukiwac, to ja z tekstem 'zabieraj lapy, nie bedziesz mnie macal'.. No ale ich bylo czterech wiec se cwaniaczyli. I taka gadka trwala z dobre 15 minut (w tym czasie probowali sprawdzic mi kieszenie, zdjac zegarek z reki ;)). Ciekawe ze przez ten czas nikt sie nie zjawil na przystanku :D:D.
Po jakims czasie jeden koles sie wpienil i mi siegnal z lokcia w twarz. Lekko na szczescie ;). Zdawalo mi sie, ze juz zbyt duzo nie wykombinuje, po starciu bym najprawdopodobnie trafil do szpitala, wiec wstalem i stwierdzilem, ze dobra mam kase, ale jak juz mam im ja dac, to chociaz poszlibysmy sie czegos napic...
Kolesi zamurowalo :D. I poszlismy wypic jakies miksy dziadowskie, myslalem ze sie pozygam ;). Ale mialem pozniej beke z tego :D.
Tylko ze jak se mysle, to dochodze do wniosku, ze mialem szczescie jak cholera, a oni chyba nie bylo zbytnimi profesjonalistami w krojeniu ludzi, bo sie cackali ze mna jak z malym dzieckiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o skuteczności bjj

Następny temat

co proponujecie?

WHEY premium