SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krew po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
moze za gruba igła? jaka robisz?

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
0,8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
uuu sporo ja 0.8/0.9 odciagalem z ampułki,a zastrzyk robilem 0.6/0.7 robiles badania krwi przed cyklem?moze to byc tez mała krzepliwość krwi?

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Badań niestety nie robiłem, no ja do nabijania 0,9 używam. A jak u was wygląda iniekcja czy każdy ma jakieś krwawienie po wyciągnięciu igły mniejsze lub większe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
mitez kilka razy krew poszla wrarzenie jakbym przez zyleprzejechal
2

krisss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Ne boj nic to normalne tez tak mam czasami, a w szczegolnosci jak sam sobie robie w posladek na stojaco. Dave Palumbo pisał nawet kiedys ze krew mu tak wytrysnela ze zachlapał sciane hehehehe. Nie boj nic tez o sok, jest w miesniu i nic mu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
normalna sprawa
od razu po iniekcji przykładaj "wacik"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1648
ma raz tak poleciala grubo bo zyle przebilem na wylot
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2317
przyłącze sie do tematu ,to nic ze po shotach na udach robia mi sie male siniaki ostatnio mam cos pecha i czest trafiam w zyle :/ strasznie bola takie shoty ale gdy robie aspiracje wszystko jest git to ładuje towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja ostatnio jak robilem strzala to wiadomo na poczatku odciagnelem tloczek i niebylo krwi ale ja sobie sam robie w poslada i samemu jest troche niewygodnioe i pod koniec tzn jak wyjolem igle a tam krew cofnela sie do strzykawki, mialem juz tak kiedys i sie nic niedzieje, prawdopodobnie przebilem jakas zyle i jak robilem strzala do tam jakos w ta zyle trafilem z tad ta krew ale juz ze dwa razy takie cos mialem i zyje,
a ze krwe wyplynie po strzale to umnie prawie za kazdym razem leci, czasami tak ze za pol wacika jest czerwone, nieprzejmuj sie takimi zeczami nic ci niebedzie

p.s ja jak w uda robilem a moze robilem ze 3 razy to strasznie bola mnie udo na drugi dzien i zrezygnowalem z tego, w poslada niema zadnego bolu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacje w Hiszpanii.

Następny temat

GINO PROGESTERONOWE

WHEY premium