SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna pomoze?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Mam 18 lat 172 wzrostu i 59 kg. Zawsze miałem niedobór wagi. Cwicze codziennie lub co 2 dzien oraz dawkuje Bialko w proszku.
Moje pyt polega na tym czy i jaka kreatyna dołączyć na wyrobienie rzezby (troche mam)(na zdj)) przybrac na masie mięśniowej.Na zdj wygladam naturalnie bez spinania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Chcesz wyrobić rzeźbę czy przybrać na masie? Obydwu tych rzeczy nie dasz rady robić. Redukcji na pewno nie potrzebujesz, więc rób masę. Kreatyna może pomóc, ale dieta to podstawa i nie ważne że bierzesz białko, bo bez dodatniego bilansu kalorycznego i tak nie przytyjesz.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 557
Na razie nie myśl o kreatynie tylko zadbaj o michę, dorzuć trochę kcal na + do dziennego spożycia, może ew. jakiś gainer .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada ws rzezby i masy/ kreatyna

Następny temat

odszkodowanie

WHEY premium