SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + Białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Witam, jaką KREATYNĘ i jakie BIAŁKA polecacie i które waszym zdaniem są najlepszymi produktami i które konkretniej najlepiej i najszybciej działają ?

__--==Alen==--__

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
monohydrat kreatyny np z sfd, vitalmax, universal, którą nie wybierzesz będzie dobra. białko może byc whey 100 z treca albo z sfd lub ostrovita jesli mniej kasy masz, ale pamietaj ze to tylko białko, uzupełniene diety, tak samo jakbyś zjadł kurczaka, czy rybe.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3008
A po co zakladasz drugi taki sam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
nie taki sam ;) tutaj troszkę o co innego chodzi ;)

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najszybciej "działa" białko serwatkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
ok, dzięki dzięki ;) a jakieś odżywki czy ogólnie coś w tę stronę ? coś najmocniejszego i najszybszego ?

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogarnij sie chłopaku! Widać, ze nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Nawet nie napisałeś jaki ma być cel suplementacji. Lepiej zacznij czytać co i jak działa, uzupełnij i wklej tutaj ankietę działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
stary... zamiast czytać i szukam to się tutaj pytam... nie mam pojęcia o czymś takim i chuk z tym... bo zawsze ćwiczyłem bez tego... ale teraz postanowiłem się dowiedzieć co jest najlepsze z najlepszego i chcę z tym kontynuować więc to ty się ogarnij jeśli możesz bo zamiast pomagać tylko smęcisz...

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabawny jesteś. Niby masz 18 lat ale czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. JAKI JEST CEL? GDZIE ANKIETA? Najlepsza z najlepszych jest dieta ale pewnie i tak nie wiesz co to znaczy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Jak na razie to Ty cwaniakujesz młody, regulaminem działu jest ankieta jeśli zakładasz temat. Nie dość że chcesz pomocy, to podstawowego punktu regulaminu nie potrafisz spełnić, nie wiesz nic o siłce, suplach i diecie i besztasz doświadczonych kolegów. Nie ładnie. 18 lat, taki wygadany a myśli że na białku cykle sie robi, i są słabsze lub mocniejsze białka w działaniu. Nie tędy droga. Ja tyko jeszcze napisze, że suple bez diety to głupota, d****izm i nie wiem jak to jeszcze nazwać, ale za 2 miechy będziesz płakał na forum że przytyłeś 3 kg i wszystko zeszło - bo spompujesz się tylko woda na kreatynie bez diety. Żal takich dzieciaków jak Ty.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MONO + JABŁCZAN -> OPINIE :)

Następny temat

MUTANT TEST EFEKTY

WHEY premium