SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecacie jakąś tanią kreatyne? Głównie zależy mi na masie, będzie to mój pierwszy cykl i mimo czytania dalej nie do końca wiem co i jak, znalazłem coś takiego: Vitalmax - Creatin mikro 250 mesh dużo osób polecało na pierwszy raz więc pomyślałem że się nada ale chciałem zapytać kogoś o radę żeby nie kupić "gunwa", ile gram mam co najmniej kupić żeby starczyło chociaż na 2 cykle? Może być takie coś jak wyżej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
Dobrze ,że mówisz , to kupie jeszcze jedna na zapas. Wiadomo ,ze kreatyna to kreatyna ale pewnie u niektórych na gramową tabletke jest wiecej a u niektórych mniej kreatyny w kreatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam jeszcze tylko że nie mam diety jako takiej, staram się jeść dziennie 6 posiłków i odpowiednie proporcje białka WW i tłuszczów. Ćwiczę w domu od 1.5 roku i profesjonalniej od ponad miesiąca. Nie wiem czy potrzebne info ale cóż..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
może być Vitalmax
na dwa cykle powinno starczyć już 900 g, ale możesz wziąć 1200 g to Ci coś na 3 cykl zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i kolorowo, na 76 kg wyszło mi 9 gram dziennie, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
DT 2x5 g
DNT 5 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dni treningowe rano przed śniadaniem i po treningu tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
Ja bym Ci polecił z Aminostar , to mało popularna firma ale jaka to ma moc... Jadłem juz wiele i były niezłe , universal był ok, z olimpa - raczej taka sobie , cm3 był dobry ale ta wymiata i kosztuje kolo 40 zł za 300 tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
tylko że aminostar już nie produkuje suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
Ale jeszcze w necie mozna złapac i to oczywiście ze sporym terminem waznosci - wiem bo kupiłem 2 tyg temu. A co ? zaprzestali produkcji ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na masę?

Następny temat

kreatyna, ba, białko, bcaa - jakie ?

WHEY premium