SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn Cała Prawda o Konwertowaniu w Kreatynine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
KA nie jadłem wiec w temacie sie nie wypowiadam

mialem kilka cykli na mono, z efektow bylem zadowolony ale byl jeden minus- zalewao mi sylwetke woda

CEE w ilosci 8g na dobe działa na mnie równie dobrze i nie mam tej pie.przonej retencji wody, miesien jest suchy jak na spalaczach a efekty siłowe takie same jak na monohydracie, ktorego juz nigdy chyba nie rusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Panowie zastanawia mnie jedna sprawa.Tu pisza tak,tam inaczej
Wyglada to tak jakbyscie tylko czekali az napisze cos złego na KA.
Wypowiadaja sie ludzie ktorzy tego nie brali a jesli sie ktos dobrze wypowie to zaraz,ze to napewno nie jest zasługa KA. Jestem w trakcie cyklu z KA wiec jeszcze nic nie chce pisac,czy dobre czy złe.Po prostu smiesznie to wyglada

Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli pijesz do mojej wypowiedzi, to prostuję - bralem K.A.

K.A. to w monohydrat polaczony z substancją buforującą, np sodem. cala idea wyzszosci K.A. polega na tym ze K.A. mialo nie konwertowac do kreatyniny w takim stopniu jak mono. jak sie okazalo, ze mono nie konwertuje prawie w ogóle - to jaki jest atut K.A.? K.A. dziala podobnie jak mono, tyklko jest drozsze. nie neguje jego dzialania, uwazam natomiast ze nie jest lepsze od mono - bo nia ma zadnych wiarygodnych przeslanek zeby wnioskowac ze jest skuteczniejsze. tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Mówią tak dlatego, że kre-alkalyn miał w dużo mniejszym ponoć stopniu konwertować do kreatyniny i właśnie to miało być jego przewagą nad starym monohydratem. Badania wykazały, że konwertuje nawet bardziej, więc nie wiem w jaki sposób miałby działać lepiej, zwłaszcza, że zalecana dawka jest mniejsza niż dawka monohydratu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Wiem czym sie rozni(niby rózni?) Mono od KA
Ogolnie wszyscy narzekaja a pisza,ze nie brali to mnie troszke poruszyło.

Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jabi masz moda jednak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Napisze tez jako ciekawostke,ze Ci co wierza w opisy niektorych odzywek,badania itp to musieliby brac wszystko z Olimpu

Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co przez to rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
dziwne czemu ludzie bioracy ka nie zauwazaja retencji wody...skoro to tez mono...moze placebo...
a tak wogole to dlaczego mono zalewa? ma to cos wspolnego z iloscia przemienianej sie kreatyny w kreatynine?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna mono i CP Jak stosowac?

Następny temat

co wziąść dalej????

WHEY premium