SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn...OLIMP czy FA?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1993
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - Kre-Alkalyn tylko z Ultimate Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
Bio Tech USA i bedzie ok.

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bez znaczenia firma, tylko nie bierzcie tego jak protein w latach 80 tych - po lyzeczce dziennie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
FU- a zatem jakie dawki Ty polecasz? Bo rozumiem, że 2 razy dziennie tylko po ile? OLIMP MEGA CAPS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
daro, wiele
bo to jedyny powod, dla którego mozna je wybrać olimpowe wychodzą taniej
taka nutka ironii to była

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Jutro idę opatentować supersupl- proteinę z witaminami. Naukowcy odkryli, że protaina aby się wchłaniać potrzebuje witamin, bo inaczej przechodzi w amoniak, tratatat i takie tam... więc teraz zamiast jeść 30g ostrowi, wystarczy 3g + bufor witaminowy. Nalezy tylko pamiętac aby mieszanka miała numer mojego patentu, bo inaczej nie zadziała, albo zadziała ale nie tak jak trzeba,, w kazdym razie ja mam na tym zarobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
Murban-co racja to racja , ale w teori KA działa tak jak ma działać...w praktyce to nie wiem jak bo nie brałem...

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Muszę przyznać że mnie ten internetowy sklep olimpu zaskoczył:) W poniedziałek wysłałem zamówienie a dziś rano doszła paczka!:)Zaczyna sie dobrze hehe. Jednak rozpoczne cykl od poniedziałku-chyba lepiej będzie od początku tygodnia. Teraz jeśli ktoś może mi podac link odnośnie dyskusji "jak brać kre alkalyn" bo widzie i czytam że zdania są podzielone.Często czytam też posty w stylu "napioszcie mi jak" a wiem że te dyskusje są poruszane za kazdym razem jak ktoś nowy sie pojawi ;) wiec zeby oszczędzić czasu proszę o jakiś link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Acha,jeszcze jedno, słyszałem że trzeba naprawde dużo pić na cyklu kreatynowym (około 5 litrów wody dziennie) czy na KA obowiązuje ta sama zasada,czy może więcej?;) Choć czytając o działaniu KA śmiem logicznie wysunąć wniosek że nie trzeba pić az tyle hehe. No i ta dieta...to mnie dobija...jak dotąd staram sie po treningu zawsze uzupełniać organizm o białka i węglowodany poprzez puszki tunczyka,ryże,twarogi,jajka...itd w dni nie treningowe też sie staram jesc cos z w/w produktów,ogólnie staram sie jesc duzo...moze nie zawsze bardzo zdrowo-ale staram sie hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribusteron 90-dobry?

Następny temat

nowa odzyweczka na rynku

WHEY premium