SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KreAlkalyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Panowie konkretnie, ile poszlo w obwodach? Dla kogos kto ma 40-41 w bicku 0.5cm moze byc duzo, a dla kogos co ma 35 za malo :D Jezeli chodzi o sile to jakie wyniki?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Mi nie zależało na wymiarach nie cwiczyłem na mase. Za to w sile skoczyłem o ok. 20-25kg w całym 3boju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obwodowo to szalu ni ma lepieł łapac sie za mono , bo po KA dobrze siłą idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale co to za obwody- szczegolnie jeżeli ktoś ma tendencje do dużego gromadzenia wody podskornej- jeżeli wiele sie po takich cyklach traci- a dzialanie KA jest odczuwalne, dobrej jakości masa i siła- 4-6g. to juz dobra dawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dla mnie taka dawka to zdecydowanie za mało . ale mysle ze nastepny cykl to beda 2 puszki KA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Pepsko to ile gram brales co? Sam chce wziac i chce brac 3g DN i DT 6g-po tyg zobacze czy sa postepy, jak beda lipne doloze 2g do DN . Kolega bral KA Olimpa i Megabola, stwierdzil na sowbie, ze Megabol lepiej na niego dzialal.

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem olimpa w proszku , i bralem czubata miarke na czczo i czubata miarke po albo przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
niedlugo zacznie sie 2 tyfdzien wale w dt 3 rano i 3/4 przed treningiem, w nt 2-2 moze zwieksze ale jak naraize widze popawe w sile i jakosci miecha, ale przylozy lem sie tez bardziej do michy duzo ww zlozonych wiec moze dzieki temu

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, że micha sie do tego przyczyniala ale także i kreatyna/KA/ bo aby mieć efekty niestety musi byc ułozona całość "ukladanki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
CZY PO MONO IDZIE WODA?? BO JAK PISZECIE ZE PO KA NIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock + mono

Następny temat

wilgotny xpand

WHEY premium