SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KreAlkalyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Witam. Mam kreAlkalyn z Aminostar, producent zaleca brać jedną porcje na czczo, a druga 60 min przed treningiem. Z tym że ja budze się o 9,30 a trening mam o 11 więc czy dobrze by też było brać rano naczczo a druga porcja od razu po treningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
wiem ja tam zadnej diety niemam i kiedys tez tylko jadlem jak zwykle. to mialem 180 niecale 70kg wyciskalm 120 w rece luznej 37 klata okolo 110 niepamietam do konca. i w pasie okolo75. teraz jest cos podobnego powracam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
rano i po trenngu min 4 g
czuc wtedy ze dziala

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Nastepnym razem nie kupuj KA bo to przereklamowany produkt.
Mozesz brac po treningu bo i tak duzej roznicy nie bedzie.
DT:
- na czczo 4-5g
- przed/po treningu 4-5g
DNT:
- na czczo 4-5g
- popoludniu 4-5g

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
nie zgodze sie ze przereklamowany
zalezy duzo od indywidualnych predyspozycji
duzo osob chwali ka z tego wzgledu,ze sila jest na cyklu wieksza
mi.n

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja myślę, ze przereklamowany, nawet w badaniach wychodzi,że szybciej konwertuje do kreatyniny, a producenci piszą, ze duzo wolniej. Ponadto cena jest odstraszająca.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Nie kupiłem tego tylko wygrałem wiec nie było mi szkoda, a chce wypróbować na sobie rózne formy kreatyn i zobaczyć która najlepiej działa. Dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wlasnie zaczłęam KA jesc i zobaczymy co to jest warte :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Ja zaczynam od jutra, a oczekuje bardziej siły niż masy bo moim priorytetem jest teraz siła więc zobaczymy jakie przyniesie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
a ja sie zgodze ze przereklamowany:)
ze nowy patent niby...?:)
chyba nowy ale marketing.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
I jak tam Pepsko pewnie już skonczyłes suplementacje tym specyfikiem. Ja własnie dzis skonczyłem i musze powiedziec że nie tak źle ale spodziewałem sie czegos wiecej od KreAlkan-ów, rzeczywiście troche przereklamowany produkt.


Zmieniony przez - 13sebik13 w dniu 2008-02-22 19:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KA trzeba conajmniej brac z 10 g dziennie najlepiej w porcjach 2x5g , szczerze to ostatnie 2 tyg cykla dorzucilem zwykle mono i to mnie potargało , zwykle mono poczulem po 3 dniach od brania , zaluje ze nie polecialem od poczatku na mono . KA dobre bo woda nie zalewa , ale trzeba na cykla conajmniej z 2 puszki wziasc tego no ale kosztorys nie bedzie ciekawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock + mono

Następny temat

wilgotny xpand

WHEY premium