SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga chce szybkiej i prawdziwej odpowiedzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Witam wszystkich i z gory dzieki za prawdziwe odpowiedzi.
trenuje krav mage od wrzesnia 2010r. czyli juz jakies 9 miesięcy, ale przed tym nigdzie wiecej nie chodzilem to jest moj pierwszy kontakt ze sportami walki. Idzie mi dobrze ale zastanawiam sie czy podchodzic do egzaminu na wyzszy stopien nie wiem czy mi sie to oplaca. Nie wiem tez czy nie zmienic tego stylu bo mam watpliwosci i czy oplacalne by bylo ewentualnie dotrwac do wrzesnia i od wrzesnia isc na cos innego? a pokilku latkach wrocic do tego. Jak juz to jakis styl? prosze o odp na te pytania bo nurtuja mnie one pozdrawiam:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Jeśli trenujesz dla przyjemności pozostań przy Krav Maga, wg mnie to bardzo ciekawy sport choć byłem tylko na kilku treningach, wiec nie jestem mentorem w tej dziedzinie.

Jeśli chcesz się nauczyć walczyć, być pewnym na ulicach niestety pozostają ciężkie treningi parteru i stójki (np. KB/MT oraz BJJ) oraz sparingi, sparingi i walki.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Nikt ci nie doradzi. Skuteczność stylu w samoobronie to TY i sytuacja + przeciwnk.
Po 9 miechach to pewnie mało znasz styl. Jak ci nie pasuje to przejdź się po sekcjach i popatrz co się podoba. Ja np. z boks zmieniłem na wietnamski styl walki. Warto być elastycznym w walce.

Wątpisz w skuteczność to umów się na sparingi z jakimś świerzakiem. Nie koniecznie w klubie i w zasadach walki sportowej. Jak wygrasz ponad połowę pojedynków to czegoś się nauczyłeś. Tylko miejcie ochraniacze by się nie pozabijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1700
Po 9 miechach trenerem, który jako jeden z celów treningowych miał przygotowanie Was do egzaminu z palcem w 4 literach powinieneś umieć już na p2. Ja tak jak ty zacząłem od KM i jak dotąd (2 lata) zostałem przy tym systemie. Jak często możesz przeczytać na forum, wszystko zależy od trenera - ja miałem szczęście trafić na dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja Ci podpoweim to co zawsze podpowiadam
Trenuj to co lubisz,trening to ma być przyjemnośc,hobby a nie zasrany obowiazek.

jeśli treningi traktujesz jak hobby to nie powinny Ci przychodzić do głowy pomysły w stylu czy zrezygnowac bo to moze być nieskuteczne. Hobby się realizuje bez względu na plusy i minusy bo jest to coś co lubimy robić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
dzieki za porady i odp. :P mikadorus zdziwilbys sie ;pp a warto np. do konca roku potrenowac zmienic styl na cos w stylu kick, bjj lub mt i po kilku latach wrocic?? chodzi o to aby miec ta stujke dobrze wypracowana i miec wieksze podstawy w walce ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
:D Oj tam, po 9 miechach możesz trochę znać styl. Ale prawidłowo wykonać wszystko w walce to inna rzecz. Padów uczę się 3 lata a wiem, że doskonale jeszcze nie zrobię. I nie jestem jakimś ułomkiem. Po prostu zrobić można wiele ale poprawnie wykonać to już inna sprawa. Zwłaszcza gdy przeciwnik się wyrywa czy jest bardzo agresywny/podpity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
no ja wiem ale to zalezy jeszcze od trenera a moim jest nie byle kto i na egzaminach sprawdzajacych wszystkie umiejetnosci i ponad program mialem 0 błedow a pady i wszystko tez bylo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A czemu akurat do końca roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
do konca roku znaczy do wrzesnia i czy od wrzesnia nie isc na cos innego bo w wakacje bede mial oboz chyba i treningi z tego normalne tylko ze letnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jak Ci się nie podobają treningi to zmień styl od razu, a jak Ci się podobają to nie zmieniaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Worms - pogadaj z ludźmi od Aikodo. Im pady zajmują 9 lat... i nadal je doskonalą. Krata przedniego piwa jak zrobisz bezbłędnie pad podczas sparingu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Groves pokonał DeGale'a

Następny temat

Transmisja na żywo z MP w MMA, K1 i MT - w tej chwili !

WHEY premium