SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kręgozmyk przy ćwiczeniach pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 734
Jakie moge wykonywać ćwiczenia na plecy a jakich unikać przy kręgozmyku w częsci lędźwiowej. Dziękuje i pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a jaki to rodzaj tego kręgozmyku ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 734
nie wiem dokładnie jaki rodzaj. wiem ze 2 kręgi w częsci lędźwiowej są troche 'zsunięte"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Ja bym przy takiej chorobie nie polecał żadnego wysiłku fizycznego. Jedak po konsultacji z lekarzem kto wie. Napewno nie mogą to być ćwiczenia obciązające kręgosłup. Jedynie wyciągi by chyba mogły przejsc.

Kręgozmyk prowadzi do utraty stabilności kręgosłupa, pogorszenia sprawności ruchowej chorego człowieka, przewlekłego bólu oraz wystąpienia różnych objawów neurologicznych.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
wrazie zemkniękcia kręgozmyk prowadzi do uszkodzenia rdzenia kręgowego. a np PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ to wcale nie obciąża pleców. gorzej jak ktoś nie posiada maszyn tylko ćwiczy na domowej siłce. ja nie znam innych bezpiecznych ćwiczeń jak te co podałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 734
moze sie ktos wypowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

((((oSTRETCHINGo))))

Następny temat

problem z zew. częścią łapy.

WHEY premium