SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie interwały czy aeroby?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Waga

83

Wzrost

184

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15-17

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna pon-sob

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

full silownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

LC wczesniej: -9kg, - 13 w pasie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bez zarzutów

Stosowana lub planowana suplementacja

dieta LC a suple tylko białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,
Wczoraj zacząłęm moją 2gą redukcję, i tym razem postanowilem zastąpić aeroby interwałami. Mój plan mial wygladac tak ze 3 dni silowni przeplatają się z dwoma z HIIT i w sobote dodatkowo 40 min biegania.
Na poprzedniej redukcji biegałem po siłowni 30-35 min i czasami dodatkowo jeden dzien biagania w dniu wolnym co dawało 3-4 razy w tyg.
Dodam również ze przynioslo mi to efekt :)

Dzis byl moj pierwszy dzien z HIIT, robilem je po raz pierwszy wiec ustawilem sobie timer na 6 obwodów 15/45, mając nadzieję na to ze uda mi sie zrobić 5. Niestety 3 to byl moj limit, mimo tego ze bieganie nie jest mi obce i wczesniej biegalem czesto to po 3 sprintach myslalem ze wyzione ducha.

Tu sie nasuwa moje pytanie: Czy warto w moim przypadku robic interwaly? Czy da efekt stosowanie 3 obwodow? ( oczywiscie gdyby je robic to pewnie bym do jakis 5 doszedl po jakims czasie ) Czy skrocic je do 10/30 czy wogole najlepiej wykonywac zwykle aeroby?
Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie musisz robić HIITu od raz daj na początek interwały.
1 na 1. 1 minuta szybszy bieg, 1 wolniejszy i tak z 5 obwodów. Następnie albo skracaj przerwy 1 minuta biegu na 40 s wolniejszego albo zwiększaj prędkość.
Takim sposobem dojdziesz do 15/45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A uwazasz ze to bedzie bardziej efektywne niz aeroby krecone po silowni? Lub w dni wolne oczywisxie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni Posiłek na noc , czy tak mozna ?

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 82kg

WHEY premium