SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kotlety Sojowe......????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Ciekawi mnie czy mozna jesc kotlety sojowe i jak bialko sojowe jest przyswajalne??? chcialbym z posrod 3 posilkow poza sniadaniem i kolcja skupic sie na kotletach sojowych z ryzym tylko nie wiem czy to dobry pomysl?? niby maja duzo bialka i blonnika ale czy to sie dobrze przywaja?? chce je tylko godowac nie smarzyc!!

Daleko od bezczynnosci!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Jeść można ale od czasu do czasu i jedynie w dni bez treningu , kotlety sojowe są ciężko przyswajalne , lepiej zainwestuj w piersi z kurczaka , jeśli sie nie myle kupujesz pewno w paczce te kotlety 100 g,one kosztuja w granicach 1.50 zl tak samo jak pierś 100 g.Więc proponuje piersi,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
słabo przyswajalne białko , daruj sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 696
Ja z koleji produkty sojowe szczerze polecam: sa bogatym zrodlem pelnowartosciowego bialka ,sa w miare tanie, zawieraja duzo blonnika, wegli o niskim IG,oraz przedewszystkim mozna je dlugo przechowywac co ma duze znaczenie z praktycznego punktu widzenia. Kurak nie ma az tyle zalet. Co do porownania jakosci bialek soi i kurczaka polecam post: https://www.sfd.pl/temat142837/
Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
nie mam nic przeciwko kotlecikom sojowym, ale:
1) białko nie jest pełnowartościowe
2) żeby uzyskać 50g białka dziennie musisz wcząchać całą paczkę
3) żarcie przez cały dzień kotlecików sojowych odbierze Ci całą przyjemność jedzenia czegokolwiek
Możesz tym urozmaicić swoją dietę, ale nie traktuj tego jako główne źródło białka. Ja mam na to pewien patent: gotujesz je w rosole, potem kroisz w cieniutkie paski i dajesz do chińszczyzny. Kotleciki mają bowiem taką właściwość, że są bez smaku i przejmują smak tego w czym je zamoczysz

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 696
Jassssne ze nie polecam wcinania paki dziennie .Kazda dieta musi byc urozmaicona. Tymbardziej ze soja jest b. sycaca ze wzgledu na duzo zawartosc blonnika i wody( po przygotowaniu). Ale jako skladnik i jedno z wielu zrodel pelnowartosciowego bialka(BV 75)jest jak najbardziej godna polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
ja wlasnie zaczynam diete kotletami sojowymi XD
niestety mam taka prace ze musze wstac o 6 rano a wracam po 23.... i tak 5-6 razy w tygodniu... nie mam czasu na zrobienie normalnego posilku do pracy poza kanapkami... a za 60 zl miesiecznie mam 50 gr bialka dziennie XD fakt musze wmusic w siebie cala pake tego codziennie... ale co tam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie zmiany w diecie po cyklu?

Następny temat

CzyKtosMozeMiPolecicJakasDiete?

WHEY premium