SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kostka>Co jest?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Witam, pod koniec wakacji skręciłem kostkę, chyba nic poważnego się nie stało, miałem szynę na kilka dni,i nosiłem stabilizator wszystko elegancko, ale Opuchlizna się trzymała caluteńki czas.

Tydzien temu grałem na hali w piłkę i przy ostrym biegu nagle chciałem zrobić jakiś zwód i prach.... Trzask na całą halę, stopa prawie o 180 stopni wykrzywiona i oto efekt:





http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f296f772c29d1ff.html





Do lekarza trzeba czekać miesiąc.. A itak wiem co będzie "dzien dobry dobry, szyna i do widzenia" i po jakimś czasie to samo.

Problem w tym że : Chodzę , nawt moge biegać, tylko boli jak cholera i zaraz bania rośnie ( nie w głowie ^^ ) i pod kostką coś miękkiego jest, i to właśnie promoeniuje takim dziewnym bólem

Gdzie się udać, czekać na wizytę ,czy może udać się do prywatnego lekarza? Czy Pogotowie ( nie wiem)

Zmieniony przez - XimCio w dniu 2013-12-10 15:31:23

Zmieniony przez - XimCio w dniu 2013-12-10 15:31:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Człowieku, idź do najbliższego szpitala lub na pogotowie i pokaż nogę to sprawa będzie załatwiona od ręki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Myślisz że przyjmą bez rejestracji ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łydek

Następny temat

Ból w ręce w trakcie spoczynku

WHEY premium