SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skrecona Kostka (co robic?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Witam.
Tydzien temu na meczu niestety lekko skrecilem staw skokowy bylem u lekarza i przepisal mi 2 masci Reparil oraz Traumon(dzis zaczolem brac reparil w tabletkach ale nie wiem czy dobrze robie) i powiedzial ze bede mial 2 tygodnie przerwy w grze. Mina tydzin i myslalem ze juz zaczne sobie lekko truchtac zeby calkiem nie wysc z formy ale boli mnie nadal ;d przy chodzeniu nawet nie odczuwam ze jest cos z kostka nie tak tylko kiedy chce sie przebiedz. Bardzo zalezalo by mi zeby do piatku wyzdrowiec bo mam strasznie wazny mecz wiem ze zostaly tylko 3 dni ale mogl by ktos cos mi polecic??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Stosuj się do zaleceń lekarza i czekaj. Jak teraz nie wyzdrowiejesz i będziesz biegać, forsować kostkę to nie zagrasz ani za 3 dni na meczu i za 3 tygodnie na następnym. Bo będziesz chodził po lekarzach i na rehabilitacje. To tylko mecz, a tu chodzi o zdrowie. Pamiętaj drugiego nowego kolana sobie nie kupisz ;)

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwane/nadciagniete sciegno.

Następny temat

staw kolanowy

WHEY premium