SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kostka nie skrecona a ból do łez co jest??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4419
siemanko forumowicze chciałem sie was poradzić...
kiedyś bawiłem sie z psem i uciekając mu wdepnąłem stopą w małą dziurę która pozwoliła mi nie stablinie stanąc, było to może 5 tyg temu, ból początkowo był duży, po czasie uległ do pewnego stopnia, od tamtego czasu ból w okolicy kostki nie ustaje:( powiem wręcz narasta dzisja tak boli ze az nie potrafie o nim zapomnieć;/
i ogranicza mi ruchy stopy w dół i w górę potrafie ruszać stopą jednak kiedy skieruje palce do wewnatrz czy na zewnatrz tak naparza ze nie potrafie wytrzymać..;/
boje sie ze ograniczy mnie ta kontuzja do uprawiannia bjj kiedy kocham walczyć z gardy ;(((((( a tu kicha, żadnej techniki nie wykoncze przez ten ból, nie mowiac już o atakach przeciwnika na te stope sra*m bóle, :(
nie wiem co ja mam myśleć przez to prosze o jakieś informacje lub wskazówki kogoś elokwentnego i znającego sie na rzeczy.
z góry dziękuję i pozdrawiam

inny niż wszyscy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1932 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9742
Lekarz ortopeda jest przeważnie elokwentny i znający się na rzeczy. Albo dobry fizjo.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Może być i małomówny, aby skierowanie RTG na początek wypisał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps problem

Następny temat

duze suty bez lipo/gino