SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja podczas wykonywania rozpietek

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Witam, w poniedziałek doznałem kontuzji, wykonując ćwiczenie na klatkę piersiową. Czuje ból w miejscu łączenia bicepsa z obręczą barkową ( ból występuje tylko w przypadku unoszenia reki w górę w pozycji leżącej) ból można opisać jako kłucie. Nie czuję bólu przy napinaniu bicepsa czy rozciąganiu rąk do tylu. Leżenie na barku nie sprawia mi bólu. Nie czuję zadanego bólu podczas dotykanie się po mięśniach. Mam problem z określeniem czy to naderwanie czy zerwanie czego. Nastepnego dnia wyszedl siniak.na 3 dzień siniak wyglada tak jak na foto.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
przejdz sie do specjalisty i bedziesz wiedział, moim zdaniem jakbyś zerwał jakis przyczep mięsnia to wygladałoby to o wiele gorzej

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Przy zerwaniu lub naderwaniu napięcie miesnia było by raczej nie możliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak jest siniak to widocznie większe naderwanie i się zrobił krwiak, do lekarza i zrobić usg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Nie udalo mi sie dostac do specjalisty, Dziś jest 4 dzień od kontuzji miejsce w koło krwiaka zrobiło się żółte. Odczuwam jedynie kłucie podczas unoszenia reki w górę leżąc które napewno jest mniej bolesne niż w nich pierwszych. Wszystkie inne ruchy jak i napięcia mięśni wykonuje bez problemu. Czy specjalista w tym wypadku będzie konieczny gdy odczuwam poprawę w 4 dniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Dodam że żaden dotyk w obrębie krwiaka nie sprawia mi bólu czy w innych miejscach. Nie ma mnie teraz w Polsce dlatego nie wiem jak szybko uda mi się wykonać usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Po konsultacji z fizjoterapelta, naderwanie przyczepu mięśnia piersiowego oraz mocno naciagniete sciegno głowy krótkiej bicepsa wyczuwalne pod pachą.w dniu 4 kontuzji jak i dziś dnia 10 Spięcie bicepsa jak i klatki bez problemu, deformacji brak musze wykonać usg w celu potwierdzenia wielkości naderwania, czy ktoś miał podobny problem i jak długo wracał do zdrowia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Zakres ruchu zachowany pełny, jedynym lekki dyskomfort jaki się pojawia to przy rozciąganiu mocnym do tyłu.dodatkowo ręką jest osłabiona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tarczyca

Następny temat

Pobudzenie.

WHEY premium