SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na najlepszą przydomową siłownię już ruszył! Na co czekasz? Zgłoś się! :-)

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 39834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
witam

NOno konkursik fajny... tylko bedzie dużó chętnych.. no i duża konkurencja

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja spadam fotki robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
koks127: A ja proponuję nie doszukiwać się drugiego dna, bo to naprawdę nie ma sensu.

Szansa wygranej w totlotka jest zdecydowanie mniejsza a mimo to wiele ludzi gra.
W kasynie też można przegrać całe swoje życie, a mimo to pękają w szwach...
/heheh jak jakiś dobry hip-hopowy tekst mi wyszło.../

wygrać może każdy, już to napisałem wcześniej.


Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2009-07-20 11:44:20

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Nie ma co marudzic Konkurs wypas

Dlugo trwa wiec napewno nabije tu USEROW

Zgloszen napewno bedzie kolo setki.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Bardzo dobry konkurs! TYlko niestety nie dla mnie hehe

Widać, że pełna profeska i wszystko pomyślane. Certyfikaty nawet, pełno nagród, super!

Oby więcej takich świetnych konkursów, życze powodzenia wszystkim, którzy mają własną siłownie.

P.S. A może wyśle swoje fotki 2 sztangielek? haha 40 kg jest na tych hantlach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A wedlug mnie, konkurs jest nietrafiony. (nie pisze teraz o sobie akurat) Ale biorac pod uwage fakt, ze do koncowej oceny, nie bedzie brane tylko zaangazowanie i pomysl osob cwiczacych, a takze ilosc sprzetu etc. to jest, to konkurs nieciekawy.

Dlaczego? Wedlug mnie, organizujac konkurs, powinno sie koncowa ocene opierac przede wszystkim na umiejetnosciach/wiedzy/zaangazowaniu/podejsciu uzytkownika, a nie tego-co posiada.
Moje zdanie-nie znaczy, ze macie mnie zjechac za nie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Skerx: obadaj no kilka stron wcześniej, bo już to tłumaczyłem

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zgadza sie, czytalem. No ale nie oszukujmy sie, wieksza ilosc sprzetu, daje wieksze mozliwosci pokazania sie. Chyba ze sie myle. Tak, czy owak, gratuluje konkursu, bo jest o co powalczyc Pozdro

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Jeszcze jedno pytanie xDD zdjęcia mam wrzucić do pliku doc czy luzem??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - Rozbuduj swoją domową siłownię!!!!

Następny temat

Wakacyjny Konkurs! Riki Tiki Szaba Daba Mentos ma Plakaty od Activlaba. Spam vol. 3

WHEY premium