SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkretne obuwie do biegania po twardych nawierzchniach ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję wszystkim za pomoc !

STERNIK dzięki za "Puma Cell" - teraz już więcej o nich wiem. Cena jednak jest zdecydowanie za wysoka.

MATURA i CHOJRAK dziękuję Wam za "Asics'y". Już wcześniej słyszałem o nich, nie mało też pochwał na ich temat znalazłem w necie. Co do ceny to poniżej 250 zł rzeczywiście w tej chwili się raczej Asicsów nie dostanie. Zależy też czy chce się wersję Trainer czy może Nimbus - Nie wiedziałbym, na które się zdecydować, bo obie wydają mi się odpowiednie (?)

DOOM - Twoja przestroga na pewno nie pozostanie u mnie bez echa. To prawda, że czasem kontuzja wychodzi czasami po latach. Czy jest to uraz fizyczny czy też psychiczny - lepiej po prostu do niego nie dopuścić.

VITAMINA mógłbyś napisać - coś więcej o tych wkładkach "School". Gdzie to-to można znaleźć itd. ? Wydaje mi się być to całkiem niezłą alternatywą. Choć mogę się mylić. Bo dobrych butów nic nie zastąpi.

KEJT - dzięki za "NewBalance CM 470 NW" - na stronie producenta cena wyjściowa to zdaje się koło 190 zł. Podają tam listę dystrybutorów – według listy NewBalance są dostępne między innymi w Toruniu. Poszukam więc w sklepach i postaram się poznać konkretną cenę.

Dzięki Waszym poradom zdecydowanie postaram się unikać chodników :). Często słyszałem, że to niebezpieczne - myślałem jednak, że odpowiednie buty mogą uchronić przed kontuzjami. Teraz wydaje mi się, że i w tym wypadku lepiej zabezpieczyć się podwójnie :) - po pierwsze mięć dobre, miękkie butki, a po drugie UNIKAĆ BETONU i ASFALTU ! Lepiej więc chyba odległość z domu do jakiegoś lasku czy parku (w którym zamierza się biegać) pokonać pieszo i tam sobie dopiero pobrykać, niż biec już od samej klatki i narażać się na urazy już w ciągu pierwszych minut ćwiczeń.

Wciąż nie jestem zdecydowany na konkretne modele butów. Wdzięczny więc będę za dalsze propozycje.


Zmieniony przez - Bartski w dniu 2003-04-09 01:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a oto butki, o których mowa była wyżej i które teraz mam na względzie.
Od lewej: "NewBalance CM 470 NW", "Asics Gel Nimbis" i "Asics Gel Trainer"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1922
a które Asicsy będą odpowiednie, dla ciężkiego biegacza, do biegania po asfalcie i na butach biegowych mam bardziej ścięte pięty po zewnętrznej stronie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
wkładki schoola są w aptekach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
możesz jeszcze rozważyć reeboki runing course ja biegam w takich (zapłaciłem 250) . Nie sprzedawały sie zbyt dobrze (bo są średnio ładne) i oststnio widziałem je po 139 na promocji.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o zapore cenowa to sprobuj ja obejsc (obiec lub przeskoczyc) przejdz sie na jakies wieksze zawody lekkoatletyczne. tam najczesciej sa stoiska ze sprzetem sportowym, nie wiem jak gdzie indziej, ale w poznaniu ceny sa o wiele mniej przytlaczajace wiec moze uda ci sie dorwac cos fajnego

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
a mógłby mi ktoś polecić jakieś sklepy w warszawie, gdzie kupiłbym w miarę niedrogo, a sprzedawca potrafił doradzic i pomóc w wyborze butów?? chodzi mi głównie o konstrukcje i rodzaje materiałów.... znacie takie sklepy gdzie ktoś może udzielić fachowej porady???/

Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę iść do piekła ze względu na towarzystwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
Ja używam od 2 miesięcy New Balance 830 i jestem zadowolony ale troche zapłaciłem za nie. Jak będziecie mieć czas podajcie nazwy jakiś dobrych butków startowych dla biegacza na 10 km.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć - BIEGANIE.
Nic nie przychodzi od razu.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się łatwe

Jest jedna rzecz dla której warto żyć - BIEGANIE.
Nic nie przychodzi od razu.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się łatwe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Warszawie jest jeden taki sklep Studio Sport na ul. Broniewskiego 71 (wejście od Rudnickiego) www.sport-studio.pl . Tam znajdziesz wiele cennych artykulow dla biegaczy i nie tylko. Goscie, ktorzy tam sprzedaja na pewno posluza fachowa rada, co wybrac i z czego to jest zbudowane. Sklep jest polecany na wielu forach poswieconych bieganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Gdzie jest lepiej (bezpieczniej dla stawów) biegac - po trawie czy na bieżni elektrycznej?

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z serii "dziwne sporty extremalne" %-)

Następny temat

filmy o koszykowce wymiana

WHEY premium