SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfrontacja Sztuk Walki III - wyniki na żywo

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1731
Wielkie dzięki Saib za komentarze, niestety musiałem was opuścić bo przekroczyłem dzienny limit odwołań do serwera, chol ****ra. Gratulacje dla finalistów. Antek brawo.
Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego miał najpierw odpoczywać Juras a odpoczyawł Antek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Antek odpoczywal poniewaz Jacek Buczko doznał kontuzji i II półfinał sie nie odbył, Antek automatycznie awansował do finału.

Walka połfinałowa Jurasa byla elegancka ... szkoda ze w finale przegral

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
oglądałem całą gale, SPOKO !! Wszystko rosnie w góre, poziom, i wogóle transmisja :D Komentatorów by mogli wżucic jakiś lepszych bo Ci sie troszeczke mylili ale wybaczamy im to ;) Gratulacje dla ANTKA! i pozdrawiam wszystkich .

;-P ..::pOzDrAwIaM::.. ;-P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Zonti rox! Shidokan Jelenia Góra :)Ten Juras jest ustwaiany zawsze...;/

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Zgadzam sie QuaTro...

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Co ty opowiadasz (jaki ustawiany?Trafia nakogo trafia on sobie chyba niewybiera-a zresztą nakogo by nietrafił to itak by wyszedł i walczył) i jeszcze powiec ,że Zontek wygrał to juz wogóle będzie śmiech nasali.Zebrał tyle prostych i jeszcze te tora jop przy końcówce a sam niepokazał zbyt wiele (nawet balachy nieumniał wyciągnąć)A wracająć jeszcze do jego walki z kalaki to w parterze nic więcej nierobił tylko z tysiąc razy chciał założyć trójkątne duszenie rękoma jakby nieumniał nic więcej (niewspominająć ,że miał chyba jeszcze dosiad zedwa razy z którego mógł robić prawie wszystko a niezrobił nic prawie)



Zmieniony przez - MARCEL536 w dniu 2005-01-16 12:10:58

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
Ja się troche zbulwersowałem bo w 1 walce Juras oddał te 2 chyba niedozwolone ciosy nogą, troche mi sie to niespodobało :P ale pozatym spoko.

;-P ..::pOzDrAwIaM::.. ;-P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Zgodze sie stojka kolesie z Shidokanu byla tragiczna. Juz koles z II Konfrontacji z Kyokushin lepiej walczyl z Jurasem.

Jednak Litwin z TB powinin wygrac z Biskupem.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
niedozwolone niedozwolonymi ,wiesz to było w ferwoże walki więc mogło być przypadkowe (jeśli chodzi ci o kolano to przeciwnik mógł się wyślizgnąć przy naciągnięciu i wyrwał na głowe co do drugiego niedozwolonego udezenia to niewiem zbytnio o jakie chodzi)Wiem jedno ,że niedozwolone (niewiem czy akurat w tej edycji ale w dwóch poprzednich napewno) były skrętówki a A.Chmielewski zrobił skrętówke M.Chmielewskiemu i bez żadnych ale... walke wygrał niby (podobna sytułacja była w 1 KSW kedy zawodnik sambo zrobił skrętówke Jurasowi ale wtedy dobże ,że Juras się niecackał i odrazu odwdzięczył się tym samym ,podobnie było w dwujce kiedy A.Chmielewski wyciągną balache Jurasowi a kiedy ten nieklepał dokręcił mu ręke dodatkowo trzymająć go już w balaszce)Wnoski-wielkie brawa dla sędziego ringowego!!!!!!!!!!!!!

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
Miło że ktos widzi "wspaniałe" sedziowanie. Kostecki powiedzial po walce, ze jakby Michal nie odklepal to by przerwal ale wczesniej nie widzial skretowki (badz madry i nie odklep).Ciekawe jeszcze dlaczego Antek przeszedł automatyczie do finału, przeciez to Juras miał miec wolny los. A ktos tu mowi o ustawianiu walk pod Jurasa??? Nie sadze.
P.S. Mowicie ze Juras duzo nie pokazal? A co pokazal w takim razie Antek, strach przed uderzeniami ale swietne wytrenowane chwyty bjj (zaznaczam ze to nie jest judo!!!).
P.P.S. Nie rozumiem tez dlaczego wygral Biskup a nie ten Litwin. Ja bym tak nie obstawial (przeciez prawie zaliczyl KO, blad litwina ze nie poszedl za ciosem), ale to juz mnie mniej interesuje.
Gratulacje dla wszystkich zawodników, bo niektorzy narzekaja ze ten czy tamten jest słaby, jesli tak to niech sami wyjda i pokaza na co ich stac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do ekspertow (Wand Silva)

Następny temat

Konfrontacja SW III

WHEY premium