SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konferencja przed walką Silva vs Henderson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7789

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Henderson tanio skóry nie sprzeda.
Wand szczególnie będzie uważał na sprowadzenia Hendersona. Wg mnie bardziej prawdopodobne jest to ze właśnie Wand wyląduje na plecach


Boję się troche, ze walka bedzie wygladac tak: trochę badania w stójce, Hendo skraca dystans, dostaje cepa, traci orientację i pada. Wand wali stompa i dobija rękami. Sędzia przerywa walkę.
Niech to bedzie coś dłuższego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
no wiesz wand czesto tak walki konczy zreszta chute box tak walczy np cepy ten leci na ziemie stompy dopoki sedzia nieprzerwie albo dopadaja i bija widowiskowe to ale chcialbym zobaczyc starego waldka np z walki z quintonem rampagem te kolana albo z saku jak kolanami oprawilk tez widowiskowe

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Emceha - jak Waldemar walnie stompa to może być DQ albo NC. Walka odbywa się w Stanach, a tam stompy (i soccer kicki) są zabronione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Dzięki za sprostowanie, zapomniałem o tym
To moze troche zmienic obraz walki - po nieudanym sprowadzeniu i sprawlu Wanda nie bedzie kolan. To plus dla Hendersona wg mnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
A tak - nawet mówiono o tym w czasie konferencji. Zasady pomagają nieco Hendo.
Hmm, z tych dwóch jakoś bardziej kibicuję Hendersonowi. Nigdy za Waldkiem nie przepadałem, choć cenię go bardzo jako fightera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Wiadomo kazdy ma swojego faworyta i idola

wlasnie zapomnialem ze oni w usa walcza przeciez waldek promuje ta gale chciałbym zobaczyc rewanz tito vs waldek

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7408
http://www.sherdog.com/videos/videos.asp?v_id=1044 

Możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4804
Bardzo bym chcial zeby Hendo nakopal Silvie do dupy,zasady powinny mu pomoc w takedownach, niech Dan przetestuje 'czarny pas' Walkdka na glebie :_)
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
stawiam na wanda.nie wiem w jakiej henderson jest formie ale ich pierwsza walke silva wygral zdecydowanie

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Obaj klasowi zawodnicy i obu lubię.Chciałbym jednak żeby wygrał Hendo, a mam przeczucie ze wygra Silva. Co do zasad-Hendo jako klasyk obala głównie z kilnczu więc brak kolan na dole moim zdaniem dużo nie zmieni ale pożyjemy zobaczymy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride 33 Las Vegas 22 luty 2007 Rozpiska

Następny temat

Różalski vs Gulay - walka o Mistrzostwo Świata

WHEY premium