SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondzio vs naderwany biceps

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
tak dokładnie tylko szeroko złapałem niewiem czemu lewą własnie złapałem podchwytem a prawa no ale czasu nie cofne pociągnołem bicepsem i stało się:) taki sport znamy ryzyko :) o 300kg w martwym mogę zapomnieć na jakiś rok :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
więc tak wygląda na naderwanie przyczepu końcowego mięśnia dwugłowego ramienia dobrze zerwania tam nie ma (charakterystyczne wcięcie by się pojawiło i dużo większych krwiak oraz zaburzania funkcji w zginaczach st. łokciowego) miejsce chłodź (nie tylko tam gdzie jest krwiak ale też w dole łokciowym - lekko poniżej, tam gdzie mięsień ma swój przyczep) lekki przeciwzapalne jak Ibok pisał maści są słabe, nie żadnych maści rozgrzewających, i trzymaj rękę w lekkim zgięciu żeby wyprostowana nie była w łokciu + oczywiście oszczędzaj i rób wszystko drugą , u lekarza wymuś badanie USG a później w trakcie badania postaraj się dowiedzieć informacje o stopniu naderwania bo zazwyczaj jest tylko informacja mięsień zerwany/naderwany i wszystko

jak zginasz łokieć jest bolesne ? jeśli nie połóż drugą rękę na nadgarstku tej z naderwaniem i lekko oporuj i zrób teraz jeśli jest ból powiedz przy jakim stopniu zgięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To mówisz bpl by okładów rozgrzewających nie robić tylko zimne?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Jak zginam nie boli tylko przy gwałtownym ruchu . Jak docisnę do końca jest delikatne kłócie i dyskomfort .Jak stawiam opór drugą ręką to nie czuje bólu . W momencie gdy próbuje napiąć bic nie chcę się spiąć próbuje ale tak skaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to dobrze bo przy wiekszym naderwaniu byłoby to bolesne , szczególnie test z oporem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
tak jak pisze BPL-G - na początek zrób usg
tylko chyba będziesz musiał zrobić prywatnie koszt ok 50zł bo z NFZ możesz się nie doczekać
ja naderwałem 2 miesiące temu piersiowy (na usg wyszło 1/3 mięśnia) nadal odczuwam dyskomfort
tylko że mnie to poszło konkretnie - słychać było jakby materiał się rozrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Karpiu jest jeszcze Ketonal spray ale to już na recepte - 4*wyższe stężenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dodatkowo stosuje to :) Powiem tak fajnie odpreża:P o 15 wizyta 3majcie kciuki o jak najmniejsze skutki:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
A więc tak po wizycie u specjalisty
Który stwierdził że lepiej wiem jak się leczyć niż on:)

Wynik taki

Naderwanie włókien mięśniowych dolnej części bicepsu nie przekraczjący 5% lekarz stwierdził że mam nie spotykanie grube włókna mięśniowe nie wiem czy to zle czy dobrze :) No i pojawił się krwiak w środku który podczas dotyku znika . Lekarz nie zapisał nic pownieważ stwierdził że już mam wszystko co potrzebuje:

maść
okłądy z lodu
spray

oraz zalecił zapisanie się na zamrażanie nie wypisywał skierowania bo stwierdził że długo się czeka wiec i tak pewnie będę płacił;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - kapsułki

Następny temat

Workout Motivation

WHEY premium