SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompozycja niezbednych witamin

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
Witam was. Chciałbym kupić jakieś witaminy tylko nie wiem jakie kupić (nie jestem kulturystą ). Doradźcie coś

Może takie coś:
http://allegro.pl/item689698948_olimp_vita_min_plus_witaminy_mikroelementy_30kap.html 
http://allegro.pl/item690057595_vita_miner_z_luteina_witaminy_mineraly_na_60_dni.html

Zmieniony przez - xav6 w dniu 2009-07-26 13:08:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jeśli wątpisz w to co mówię to musisz radzić sobie sam. Nie polecał bym Ci czegoś co jest Picem na Wodę. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-08-05 12:52:56

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
http://allegro.pl/item695429011_super_witaminy_vitamin_olimp_sport_60_kaps.html

o te kup i bedziesz zadowolony :p .. b.dobry zestaw witamin i minerałów

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
kupilem te witaminy bo od jakichś 2 tygodni mam problemy z krwawieniem z nosa. nie duże ale jednak. czasami w trakcie kapieli, myciu włosów, ni stąd ni z owąd. mam nadzieje że te witaminy pomogą. ciśnienie mam raczej w normie (130/80), w sytuacjach stresowych wieksze. macie jeszcze jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
ciśnienie 130/80 to stanowczo duże szczególnie jeśłi mówimy o młodej osobie, a w stresie każdemu wzrasta ciśnienie tak jak i przy wysiłku wytrzymałośiowym/siłowym i w twoim wypadku może być niebezpiecznie idź do lekarza to jest najlepszą radą

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
K... te firmy produkujące suplementy (we współpracy ze "Służbą Zdrowia") zrobiły wam wodę z mózgu, witaminki na przewlekłe krwawienie z nosa, nie mam pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ciśnienie 130/80 to stanowczo duże ??

nie mam pytań tymbardziej :D


jesli chodzi o samo krwiawienie z nosa to glownie brak witaminy C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Zaraz wpadnie Jarzyn i Ci wypisze jakich witamin Ci brakuje (oczywiście wypisze nie te co trzeba ale nieważne).
Ciśnienie książkowe 120-80 można włożyć między bajki, bo na nie ma wpływ tak wiele rzeczy o których nie napisał autor więc nie wiemy czy jest ono u niego za wysokie, a pisanie że jest stanowoczo za duże nie wiem na jakiej jest podstawie.
Ale wracając do tematu, witaminy możesz spróbować, bardzo często krwawinie z nosa jest wynikiem kruchości naczyń włosowatych i właśnie wystareczy je wzmocnić a do tego potrzebujesz witamin i minerałów (szczególnie wit. C i rutyny).
Oczywiście cisnienie warto sprawdzić, bo również może być krwawienie od tego.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Nie zapomnijcie, że nie napisał ile ma lat, napisałam że mówimy tu o osobie młodej. Chyba nie chcecie powiedzieć, że 16, czy 19 latka ciśnienie standardowo utrzymujące się ciśnienie 130/80 jest jak najbardziej prawidłowe, on napisał że nie ma tego ciśnienia od czasu do czasu, a zawsze tym bardziej że wzrasta, ale jeśli dalej myślicie że jest prawidłowe to ja też nie mam pytań

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Przy określeniu prawidłowego cisnienia trzeba znać wiek pacjenta, wage, wzrost i w wiewiele innych rzczy. Napisanie, że 130 na 80 jest nieprawidłowe przy tym co napisał autor postu jest za daleko idącą diagnozą.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Krwotoki - Witamina C, K i Wapń.
Ty made mną. Niby jesteś Modem na jakimś tam największym Forum Medycznym, pojęcie masz przeciętne a zachowanie godne Palanta. Ciebie nie pozdrawiam, resztę tak.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nie spinaj się tak bo Ci żyłka peknie i Ci ta witamina C nie pomoże.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutacja

Następny temat

Problem z barkiem

WHEY premium