SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl kreatynowy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga / wzrost

181/87

Staż treningowy

3

Cel cyklu

siła

Stosowane już wcześniej suplementy

ostatni cykl: AMG hyperfusion.

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

jest

Przewidziane finanse na cykl

400zł~
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
Witam.

Nie wiem czy warto na kolejny cykl kreatynowy kupić:
Tri Anabol i Plutonium.

Czy te suple wgl są dobre ?
Czy nie zmieniły się ich składy ?
Jakieś alternatywy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
jak staz to 3 miesiace to nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
połączenie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
nie, nie ;p chodziło mi o 3 lata :) Wszedłem ostatnio na tą wyższą półkę przedtreningówek. Ale nie chcę, wyrzucić pieniędzy w błoto, bo wiem jak to może wyglądać. Przeglądałem internet i co do Tri Anabol to sa różne opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
Plutonium jest lepsze od AMG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
A znasz jeszcze jakąś przed treningówkę, godną polecenia, która może się równać z Plutonium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
Ludzie polecacie jeszcze jakieś przed treningówki ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Shotgun np jak dla mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie concret, c4 i mutant masa?

Następny temat

Warto zaczynać cykl ?

WHEY premium