SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koleś do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz pan w hoj z takim zartem

____________________________________________________________
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
prawde mowiac to po tym zdjeciu gowno widac , troche klate i lapy i pewnie nawet sie nie napiol ,no coz ale chudy jest , ale lepiej od Bulinka wyglada

Założyciel Mafii / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Bulinek , tłuściuszku ten "chudy" gosciu wygląda moim zdaniem lepiej od Ciebie. Jemu przynajmniej widać jakieś mięsnie.

Dziewczynie najwyraźniej się podobasz się mniej niż tamten chłopaczek. Moim zdaniem masz lekko za duże mniemanie o sobie. Kolega wyraził zgode na zamieszczenie tutaj jego zdjęcia ?



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
a i dodam ze bulinek zamiata tekstami typu : "Według mnie jest taki chudy ze kazdy miesien mu widac." poprostu MASAKRA

Założyciel Mafii / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem koles spi jakies 6 godz dziennie wywnioskowalem to po prawym sutku - tak więc spi więcej

kto cwiczy kulturystke ten rano wstaje bo mu jest na imie bezegg(czyli bezjaj)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


heh .... skoro dziewczyna tak uważa... ale moim zdaniem on dopiero powinien zacząć porządnie pakować! w tej chwili wyglada jak ja pol roku temu ale trzymam za niego kciuki!

Jak to się mówi- im dokładniej ćwiczysz, tym bardziej jesteś przypakowany :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleś wygląda****owo



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
Chyba was po***ało jak on lepiej odemnie wyglada. Ja mam 38,5 w łapie i mam widocznego dobrze trika, a u niego ręka to kość. Przecierz ja tego gościa bym nosem wciągną.

,MAMY TRADYCJE ***AĆ POLICJE'

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
Bulinek HEHEHEHEE, jestes moim idolem w dziale NASZE ZDJECIA, ten post zapowiada sie rownie ciekawie jak twoj poprzedni hehehehehehe, koles jest cienki jak barszcz ale lepszy od ciebie bo moze i masz 38.5 w lapie ale polowa z tego to czysciutki tluszcz hehehehe

* NO PAIN NO GAIN *

* nie jestem hanysem ino goralem *

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
buahahahah. Widziałem twoje zdjęcia. Jesteś górą tłuszczu... Gdybyś spalił ten tłuszcz to gwarantuje ci że pod nim niewiele mięśni by zostało. Hehe... jeszcze takiego gościa jak ty niewidziałem. Jesteś przekonany o tym że jesteś wspaniałym kulturysą i nikt ci nie dorówna, a tak naprawde jesteś gruby i żałosny. Czas spojerzeć prawdzie w oczy. Wypowiadasz się na poziomie 12-nasto letniego dziecka. Zakładasz inne nowe konta i z tych kont wypisujesz pochlebne opinie na swój temat - że niby to masz predyspozycje do tego sportu. Opowiadasz bzdety że wygrałeś zawody SM walcząc z gościami powyżej 20 roku życie. Może i wygrałeś, ale chyba w jedzeniu hot-dogów na czas... . Jednym słowem - dla mnie jesteś przegrany na tym forum.

Co ty myślałeś ? Że napiszemy ci wypowiedzy w stylu:
"laska się myli, ten chłopaczek jest doniczego, tylko ty jesteś wspaniały, piękny i dobrze zbudowany" ?

No cóż, jeżeli przestaniesz być taki jak jesteś teraz i faktycznie popracujesz nad sobą to moze i tak napiszemy.

Teraz na temat:
niema co oceniać - kiepska fota, chłopak się nie napinał, żałosny temat.



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie 2 śliczne dziewczyny

Następny temat

1 rok w piwnicy ...

WHEY premium