SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Koralik, zależy jak duży jest wysięk, jeśli jest duży to uniemożliwia rehabilitację, bo ruch jest utrudniony, albo wręcz niemożliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ale ja nie rozumiem problemu jakie wy macie z z sztucznym wiezadłem... nie rozumiecie do ****y ,ze nikt go nie robi z przyjemnosci ? Mialem 2x reko zwykle i nie bede sie ****a meczyl po raz 1000 jak moge zrobic sobie cos co jest lepsze i sie nie roz***ie znowu (c*** wie co za 15lat ale mam to gdzies)

tez znam 1000 osob ktore mialy acl normlanie i pcl itp... i jest ok ale znam tez pare osob co miały po 3-4reko (i nie robione na nfz tylko za gruba kase). wiec gdzie jest problem ? probujesz mi wkrecic ,ze zwykla metoda ktora sie *******i w 1/3 niezalezie od ciebie + dochodzi ryzyko ,ze ty cos zrobisz zle ? jest lepsza czy co ?

wybaczcie ,ze nerwowym jezykiem ale ...

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-08-04 22:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Showcase spokojnie to tylko dyskusja. Nie wiedziałem, że miałeś tyle reko.
Ja mam pierwszy raz rekonstrukcje, i mam nadzieję że ostatni.
Moim zdaniem LARS to w ostateczności ostatków... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
a moim - brakiem marnowania czasu, zdrowia, nerwów i kasy *bo nikt cie w robocie nie bidze trzymał po 3 miechy na zwolnieniu... a dzisiaj 2tyg po bylem w robocie normalnie. pzdr i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
Showcase - na piszczeli pod blizna wyczuwam takie zgrubienie o dziwo na kontroli lekarz ktory mnie operowal stwierdzil ze to sruba :/ tylko dlaczego do ch.. wacława mnie to boli juz 5 miesiecy? czuje ze beda mi jeszcze grzebac w tym kolanie, a 10 patykow za operacje poszlo sie j.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
jak kolano stabilne to tylko śrubę dokręcą... w sw. rodziny robiony byl lars ?
u mnie bylo powiedziane przed op ,ze nic ma nie wystawać bo będę zbiegrał lowkicki na ten piszczel - jak narazie nic nie wystaje ;/ wiem ,ze pry srubach metalowych jest taka akcja ,ze organizm wywala ja na zewnatrz i trzeba dokręcać ale nie przy tytanach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
no wlasnie tam byl robiony. jak to dokreca? :) powiedz jeszcze ze na moj koszt ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
zależny jaka umowa była - wszystkie larsy z jakimi byl problem w pl byly robione wlasnie tam - nie wiem czemu ale takie chyba szczęście. z tego co wiem to znieczulają nogę dokręcają i do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
znasz kogos kto mial podobny problem? 'umowa' - co masz na mysli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
gdzies ktos pisał .ze mu sie sruba metalowa wykręcała ale nie pamietam gdzie, no umowa - jak cos z***ia oni to oni placa za poprawki to juz sie zawiera przed operacja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

WHEY premium