SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu, byłem najpierw na prywatnej wizycie u ortopedy o którym dużo dobrego słyszałem (miałem artroskopie wraz z rekonstrukcja za jednym razem), to on poźniej przeprowadzał zabieg i z czystym sumieniem moge go polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 198
Mogę prosić namiary tego lekarza. ?
generalnie jest tak, że w miejskim w Gdyni proponują mi wyciecie lekotki a dopiero potem acl w wojewodzkim w elblągu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Gita gdzie jestes ?:D:D
1

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Jeszcze żyję :), ale jakoś nie mam nic do powiedzenia dziecinko . We wtorek idę do kolejnego doktorka, może tym razem się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Ile ma przed nazwiskiem?:D I skad jest?:P
1

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
lek. med. Adam Klewicki - przyjmuje prywatnie w Malborku ale zabiegi przeprowadza w szpitalu w Elblagu. ja miałem na NFZ gdyz za bardzo nie zalezalo mi na czasie (czekałem okolo 6 miesiecy) mysle ze mozna tam rownież prywatnie chociaż sie nie pytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 140
Wątpię, że na pielgrzymkę pójdziesz (nawet jeśli nie bedziesz czuć bólu) gdyż więzadło po rekonstrukcji najsłabsze jest 7-8 tygodni po rkonstrukcji. Ze świętowaniem się nie piesz bo skończysz tak jak ja (tj. kolejna operacja w ciąu pół roku). Nie chcę Cię straszyć ale uważaj bo przez jedną głupotę można się nabawić poważnych kłopotów. Powodzenia (dla lekarza :D) podczas operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
U mnie to był jak dotąd jedyny przypadek niestabilności. Mam nadzieję że testy kolana przeprowadzone przez lekarza będą pomyślne. Tylko nie wiem kiedy są one dopuszczalne. W przyszłym tyg mam drugą kontrolę - po 12 tyg od operacji.

Pokrak10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
braiquin pytanie do ciebie:) ile czasu zajela ci rehab. i ile razy w tyg prowadziles rehab.? i czy odbudowales juz miesien ,nie rozni sie w obwodzie? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
No to kanał, mają nadwykonania i NFZ nie płaci. Chyba zdecyduję się zrobić na kaskę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

WHEY premium