SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Trudniejsza niż w zeszłym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
A ile miales w tamtym roku??

Ja teraz licze na okolo 75% :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
mieliście takie uczucie 2-3miechy po reko ACL ,ze jak noga lezy prosto luzna to jest niestabilność boczna (przyśrodkowa) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Showcase to pewnie przez slaby miesien. Ja nie pamietam czy ja mialem, ale noga ma prawo byc jeszcze slaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
chyba sobie wkręcam ale fakt ,ze u mnie przywodziciele i odwodziciele sa lipne mimo cwiczeń z gumami ;<

btw jeszcze miesiąc (3) i rower :>>>

kiedy zaczęliście normalnie wchodzić po schodach ? - raz zdrowa raz operowana ?

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-05-26 23:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
juz 3 miechy jestes po reko i po schodach czlapiesz :D czy tak ogolnie pytasz?powiem ci ze nie zwracalem na to specjalnej uwagi ale jakos dosyc szybko ,ja ostatnio troche przetrenowalem noge i lekko spuchla ale 4 dni lzejszy trening ,oklady i znowu jest git :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Ja zaczalem chodzic po schodach jakos w 3-4 miesiacu. Co prawda nie obylo sie bez lekkiego bolu, ale wchodzilem raz lewa raz prawa. W kazdym razie nie ma co sie spieszyc, bo ja sie raz potknalem i uszkodzilem 2glowy, na szczescie przeszczep ok, ale strach byl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
to luks ja chce zaczynac przysiady od 14 tygodnia (bez obciążenia) i rowerek z lekkim obciążeniem tez od 14 i nie wiem czy nie za wcześnie. Ogolnie to ma ktos jakis wykres jesli chodzi o wytrzymałość przeszczepu po reko (w tygodniach i %) ? PCL mam ale acla znaleźć nie mogę.

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-05-27 19:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Showcase moja rada jest taka: lepiej ty się skonsultuj z lekarzem a nie nas się tu pytasz :P u każdego więzadło ma inna wytrzymałość a co za tym idzie stosuje inne obciążenie w danym okresie :D Skonsultuj się z lekarzem lub z rehabilitantem bo zrobisz sobie krzywdę i wtedy będzie płacz i lament ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
nie wiem,ja jezdzilem na rowerze w 6 tyg a pewnie dlatego tak pozno bo mialem jeszcze wzmacniane boczne i musialem chodzic w ortezie do 6 tyg,przysiady robilem od 9-10 tyg teraz,biegac zaczalem w 12 tyg po testach na biodex ,osiagnalem 75% sprawnosci miesnia.jeszcze zostalo sporo roboty ale mysle ze za 8 tyg na kolejnych testach bedzie juz gitara.ogolnie czuje ze moge robic juz wiele rzeczy ,ale wole podchodzic ostroznie jeszcze,pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

Wiecej