SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Showcase ja wlasnie jutro koncze cykl na no xplode i xpandzie i luzik:) chyba nic sie nie moze stac:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
ja skończę cykl na suplach, zregeneruję się jakieś 2-3 tyg, i na koksie pojadę do wakacji.

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ale w którym tygodniu po reko braliście. mc88- test upośledza syntezę kolagenu w stawach i nawet deczka nie pomoże w tym wypadku wiec nie wiem czy to dobry pomysł po reko ja tam rok po reko soczki powypijam ale mam w szafce jeszcze clouta i starego doriana i mnie świerzbi żeby na rehabilitacji zjeść

btw lekarz sprawdzał wam stabilność kolana na kontrolach przed 3 miesiącem ? bo nie wiem czy mam zmieniać lekarza bo mój tylko ogląda + punkcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Mi nie sprawdzal bo powiedzial ze za wczesnie jest. Co do supli to zaczalem brac w 16 tygodniu. Niedlugo mam wizyte kontrolna, ciekawe co konowal powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ja zwariuje czekać 4miechy żeby widzieć czy wszystko ok... a dzisiaj mija 1 miech od operacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Nie no to na sprawdzanie stabilnosci to za wczesnie:) pewnie dopiero jakos zaczales chodzic bez kul, zgadza sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ta - ale caly czas boje sie skręcać

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-04-27 00:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Bo na skrecanie jeszcze za wczesnie:/ ja jestem prawie 5 miesiecy po i nadal boje sie wykonywac gwaltowne ruchy. Gwaltowne skrety itd starty i zatrzymania na pelnym gazie dopiero w 9 miesiacu. Jeszcze troche potrwa zebys mial stabilna noge- na pewno nie na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9339
Showcase niemartw się mi lekarz na początku też nie sprawdzał stabilności i jak szedłem do niego na kontrole po 3 miesiacach to chciałem sam mu zasegórować zeby w koncu to sprawdził! na szczeście nie musiałem, obejzał kolano(był bardzo zadowolony z mieśni ze powróciły )i kazal mi się położyc na kozetce. sprawdzał dwa kolana i powiedzał ze operowane trzyma lepiej od zdrowego i zebym tylko tego nie spi....ł!

zdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
no mi sprawdził jednak i operacja na się udała (ponoć do 5tygodnia można sprawdzić a potem już do 4 miesiąca nie) ale poza tym to nic nie robił tylko oglądał. Jak mieliście kontrole ? 2tyg - 4 tyg - 6 tyg - 3 miech ? i coś wam robili poza oglądaniem albo punkcja jak była doza bańka ?

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-04-30 08:43:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

WHEY premium