SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Ja nie mowie, ze doktor R jest zlym lekarzem wrecz odwrotnie. Lecz chodzi mi o jego zachowania w stosunku do pacjentow i do PACJENTOW, niech to Was nie zmyli dobrze napisalem.

Dlaczego nie pojdziesz na "lutycka" sprobowac? Na lutyckiej ma naprawde swietnych fachowcow. Sam ich dobieral. To, ze on Cie nie operuje nie znaczy, ze zrobia Ci gorzej. Ja jestem zadowolony w 100%. Kolejki nie sa strasznie dlugie jak w innych szpitalach. Operacje masz na NFZ, nawet biochwlanialne mozna dostac na sluzbe zdrowia. Jest mozliwosc nawet na LARS'a..

Decyzja nalezy do Ciebie :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Mojego poprzedniego ortopedy to nikt nie pobije, podkrzykiwał sobie na mnie nawet mimo tego, ze chodziłam do niego prywatnie. Kiedyś robil mi punkcję, a w miedzyczasie zadzwonił telefon, poszedł gadać, a ta strzykawa wbita w kolano wisiala sobie z boku . Nie wspomnę, ze na każdą prywatną wizyte czekało się 3-5 godzin, trzeba było chodzić z grubą książka i kanapkami. Na pytania odpowiadał monosylabami z wyrazem twarzy pt.: "odwal się".
braiquin, na lutyckiej jest 12 lekarzy, których mogą przydzielić "z urzedu", a R. wskazał zaledwie 3. Nie stac mnie na prywatna operację, ale na eksperymenty jeszcze bardziej, musze szybko wrócić do pracy, bo mam niestabilną sytuację zawodową. R. powiedzial, ze nie potrzebnie usunęli mi resztki więzadła :(
Braiquin, kto ci robil, bo nie pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Tez to przezylem Ale dotarlem w koncu do Lutyckiej :)

Ja swojego spotkalem na korytarzu podczas mojej pierwszej wizyty tam w szpitalu.
Na drugi dzien chcial mnie operowac. Lecz ze wzgledu na szkole musialem przelozyc operacje na miesiac pozniej. Wxual mnie z korytarza. Za pokazaniem wypisu ze wczesniejszego szpitala umowil na operacje. Nie bylo marudzenia, ze on sie za to nie wezmie bo nie on robil itd.. Takie tlumaczenia tez juz w swoim zyciu slyszalem.

Moj lekarz nazywa sie Jacek Lipiński :) Wspanialy czlowiek ;) Sympatyczny i kompetentny, wszystko mi opowiedzial :) Ma niecale 30 lat :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Wezmę go pod lupę! .Waham się, nie chce podjąć złej decyzji
Po przemyśleniu dodam, ze lekarz uprzejmy, empatyczny i kompetentny to ideał, ale jak bym miala wybierać to postawila bym na kompetencje. Jeden taki milusiński leczył mnie mascią 2 m-ce masiące.

Zmieniony przez - Gita w dniu 2010-05-03 20:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
A polecal Ci mojego lekarza dr R ?

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
No... nie... Ciekawe co z ludziami a forum, albo się przykleili na amen do grilla, albo kolanka im ozdrowiały, albo odpoczywają jak moi sąsiedzi - rany balowali cały "łikend", jak zaczeli grać na full w sobote o piątej z minutami tak z małymi przerwami leciało prawie non stop, ale imprezowicze się zmieniali, a ja cały czas na posterunku :(((.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 181
Witam.rok temu naderwalem ACL.dowiedzialem sie o tym miesiac temu niewiem co robic,Dr.Wzietek z siemianowic slaskich moze mi zrobic rek. met.jednopeczk.we wrzesniu,bylem tez u Dr. Deca ze sport kliniki w Zoracch, on powiedzial ze nic sie nie stanie jak poczekam ponad rok na zabiek u nich met. dwopeczkowa .Co o tym mislicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Na jakiej podstawie postawiono diagnozę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 181
BADANIE RECZNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 181
Dr.dec mowil ze szkoda czasu na rezonans.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

Wiecej