SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koks zabija chlopakow w slaskich silowniach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
oj smiejcie sie ciekawe co powiecie za pare a moze kilkanascie lat a zreszta przeciez to wasz wybor, chyba wiecie na co sie decydujecie, wazne zeby z glowa to fakt ale czasami glowa wymieka i sie siega po wiecej a chyba nie tedy droga (choroby jak wyzej ktorych skutki sa w przyszlosci ... no chyba ze sie chce byc ciagle na topie co jest normalne na tego typu forach, rotacja co pare lat, jedni koncza inni zaczynaja i tak wkolko ja na necie obracam sie w tym temacie dokladnie od 1998 i sporo widzialem i czytalem na forach zagranicznych jak i tutaj, wiec pisze ze nie macie do konca racji bo jak wiele innych stanowi pewnego rodzaju problem i jest odzwierciedlane w prasie i bedzie, moze bardziej niz inne wazne tez rzeczy a nie publikowane i naglasniane do tej pory. Fakt niesie to ze soba zagrozenie ale co mozna zrobic kiedy siagaja po to ludzie bez wiekszej wiedzy i wkolko sie kreca wokol tego to juz inna sprawa, ktora i tak wiele do przemyslenia wam nie da , kazdy robi swoje, koniuktura jest , kolo sie kreci , kasa sie obraca , sok trzepie jest dobrze, przeciez podobno wszystko jest dla ludzi ..... nie do konca...

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
z głowa czy nie głowa zawsze te gowno bedzie odbierac nam zdrowie a to ze po cyklu robi sie badania i jest wszystko ok !!

to nie znaczy ze bedzie na dalsze lata ok

artykuł lipa nic wiecej nie wiadomo tyle ze młode chłopaki młode zdrowe serca (chyba) wywnioskowac mozna ze poszły duze dwki anabolikow

a ilu ludzi odchodzi z powodu alkoholu i to nie tylko na slasku hehe

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
troche w tym prawdy ale pisane po to by wystraszyc mlodych przed braniem... moze to i dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
od narkotyków tez sie przestrzega, a ludzie i tak nieprzestaną brac bo dla niektórych jest fajnie być na haju a dla innych fajnie szybko rosnąć i fajnie wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1567
Nie wiem wogóle po co takie artykuły powstają... Później Ci którzy nie ćwiczą gadają głupoty typu "koksiarz, teraz wygląda a za chwile zdechnie"

Jeśli ktoś chce się ukłuć i tak się ukłuje. Sam sie wykończy, przecież wiadomą rzeczą jest że każdy SAA ma swoje skutki uboczne i od tego nie ma ucieczki.

Ktoś wspomniał wcześniej o wiedzy na temat SAA. Wg. mnie nie ma osoby, która potrafiłaby powiedzieć wszystko o nich - jakie mają skutki uboczne, jakie dają efekty, etc.

Artykuł porażka... Może podziała tylko na przedszkolaka, który "może" sie przestraszy skutków i zakoduje sobie w głowie że steryd prędzej czy później = zgon.

Bo tak mi się spodobało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
Jak byłem młody to miałem pare cykli ( zawsze dawki bezpieczne ) po pewnym czasie odezwało sie cerce ( arytmia, kołatania itp ) od 4 lat nic nie biore z sercem jest już ok ( usg, ukg, Holtera itp ) ale odezwała sie wątroba juz 2 lata wysokie alat i aps a po skonczonych cyklach miałem zawsze w normie czy to może mieć zwiazk z przeszłościa? ( wątroba sie odezwała po 2 latach od zakończenia cykli )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
serce sie powieksza nawet od samego treningu , chodzi o to w jakim czasie sie powiekszy jak w bardzo szybkim to mowimy o patologi jak na przelomie lat to zwykla fizjologia gdzie prawa komora mimo mniejszych rozmiarow daje sobie rade co do lewej , innym problemem sa sciany serca ktore grubna ja mialem takie podejrzenie , sciany staja sie grubsze a krwi w komorze cora mniej czyli wniosek jest prosty ale ogolnie skonczylem na lekach psychotropowych(paxil,xanax) i nawet na badaniach wyszlo ze serce jak kon a koksuje mniej lub wiecej od 10 lat kolejna wazna zmiana to zwiotrzenie zastawek taka diagnoize mialem na pierwszej wizycie kiedy powiedzialem jak dlugo koksuje ale okazalo sie ze jest wszystko oki, ogolnie zmiany sa nieodwracalne jesli chodzi o serce bo wiadomo ze jak wytna 3/4 watroby to potrafi sie zregenerowac , ale za kazdym razem tz regeneracja jest gorsza

Zmieniony przez - pulok w dniu 2008-01-01 01:27:46

Zmieniony przez - pulok w dniu 2008-01-01 01:29:22

Zmieniony przez - pulok w dniu 2008-01-01 01:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
byl tu juz jeden na forum co tez myslal ze jak bedzie robic rozpisane cykle to nic mu nie grozi, teraz lezy 3m pod trawa.

troche jest w tym art. prawdy, gdzie sie nie wejdzie na silownie sa malolaty i ich myslenie: " wezne 100 mety i bede bogiem"

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
"jak pisalem wczesniej takie dzieciaczki juz chca niekiedy walic hardy stuff nie tam mietka czy cos podobnego , od razu deczka i omka . "
Pepsko zarzuć odpowiednią dawkę metki to ona ci już pokaże jaka jest lajtowa.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
j/w
w ogole u nas jeszcze ludzie zyja w swiecie bajek i mitow
bo jak cos jest w ampulkach to musi wymiatac a w tabletkach
to mozna w******lac do oporu
czesto slysze takie opinie niestety
chociaz to bardziej zalosne jest jak smieszne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy

Następny temat

po jakim czasie czuc testo propi?

WHEY premium