SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koka, wóda, góra siana, Greku, Jendrek KAZIMIERZU. Trzech kowboi z workiem siana....

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24517 Napisanych postów 68202 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538178
Podjadlem. Kawa i relax

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427


w tej to by się można zakochać %-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Chłopy kvrwa powiedcie mi co oni mi napisali bo ja nie rozumiem.. Chce wypowiedziec umowe oc na samochod który sprzedałem a Liberty mi odpisało " Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość informuję, iż zgodnie z art.31 Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, nabywca przejmuje wszelkie prawa i obowiązki związane z polisą. Jeżeli nabywca wypowie polisę ubezpieczeniową wtedy będziemy mogli zwrócić składkę za niewykorzystaną liczbę dni." to co k***a ja mam czekac az osoba ktora kupila auto wypowie moją umowe? poj**ało ich czy na łeb z jabłonki spadli?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24517 Napisanych postów 68202 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538178
Genek powoli sprzedales auto i wyslales skan umowy kupna sprzedazy i to ci odpisali czy jak?

Jak sprzedajesz auto to nabywca otrzymuje twoje OC do konca umowy OC ktora ty wykupiles. Jesli chcialbys zwrot za OC to przy sprzedazy auta powinienes nabywcy powiedziec ze nie dajesz mu oc i on musi ci podpisac stosowny dokument.

Mow jasniej o co chodzi bo w tych sprawach mam znajomosc dosc duza

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
2 kilo udek wyfiletowałem zostało 500g mięsa, tyle skóry to w życiu nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Domek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24517 Napisanych postów 68202 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538178
Tam siedzi w hvj odpadow

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jak w mojej głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
w mojej to wysypisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
gienus12
Chłopy kvrwa powiedcie mi co oni mi napisali bo ja nie rozumiem.. Chce wypowiedziec umowe oc na samochod który sprzedałem a Liberty mi odpisało " Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość informuję, iż zgodnie z art.31 Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, nabywca przejmuje wszelkie prawa i obowiązki związane z polisą. Jeżeli nabywca wypowie polisę ubezpieczeniową wtedy będziemy mogli zwrócić składkę za niewykorzystaną liczbę dni." to co k***a ja mam czekac az osoba ktora kupila auto wypowie moją umowe? poj**ało ich czy na łeb z jabłonki spadli?


dokładnie tak jest z tego co napisali, ale na prawie się nie znam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CIASTO BUDYNIOWE NA WAFLACH RYŻOWYCH

Następny temat

Proteinowe gofry :)

WHEY premium