SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kogo proponujecie na przedwalkę na gali Kliczko vs Adamek?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Dobry wywiad a co do tego, czy to samobójstwo będzie czy też nie, 10 września wszystko pokaże całym sercem jestem za naszym góralem :P

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4651
A ja za Kliczko ;) jeszcze jest sporo czasu do walki xD

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nie wierzę, jak w takiej sytuacji możesz być za nim :P
Mnie już nudzi panowanie braci w HW, czas na kogoś zupełnie innego

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Przecież c***owo by było jakby wygrał Polak. Co w tym dziwnego że kibicuje Kliczce.

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Norma, teraz moda jest na to żeby kibicować każdemu tylko nie Polakowi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4651
Każdy ma prawo kibicować komu chce :D
Są polscy bokserzy, których uwielbiam, a są też ci, których nie lubię i każdy tak ma.

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wiadomo 2 lata temu mówiono, o walce Roy'a Jones'a z Adamkiem, wtedy kibicował bym jednak temu drugiemu :P dlatego szanuję Twoją decyzję / niech wygra lepszy :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Adamek VS szpila, prawie te same umiejętności, szpila dążył by do KO a adamek walczyl by aby wyjsć nie ośmieszony xD to by było dobreeeeeeeee LOL.
PS. Gdyby Roy jones był w szczytowej formie takiej jak z przed laty to nikt z polskich pięsciarzy w wagach srednich połsrednich etc nie miałbym szans.
PS2.xD, Myślę , że nawet teraz tyson miałby szansę na tyt , mistrza świata, trzeba przyznać konkurencji za dużej to nie ma. Chyba widzieliście walkę wacha,szpilki (ostatnie) Kliczki z solisem, hayem etc nie :D? jak dla mnie to jest zabawa. to tyle :P.

Zmieniony przez - King29 w dniu 2011-08-01 10:35:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
"Adamek VS Szpila,prawie te same umiejętności"-prawie robi wielką różnice...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Adamek- Szpila. Lubię Szpilę ale teraz z Adamkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciaganie do kickboxingu

Następny temat

Najlepsza sportowa bijatyka na PS 2

WHEY premium