SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka i Brzuch

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
Witam serdecznie! na początku coś o sobie staż na siłowni 3 miesiące z 3 tygodniową przerwą, 180cm wzrostu, 74 kg wagi, mam do Was pytanie, prosze nie olewać, bo dla mnie to bardzo ważne. Otóż najpierw brzuch, ćwiczę podnoszenie nóg w zwisie, opad boczny z hantelką i allahy, górna partia, skośne i dolna. Dieta jest, odżywka na mase tak samo, gainer dokładniej mass up activlaba. wklejam zdjęcie i mam do Was pytanie, czy ćwicząc brzuch, mogę się pozbyć tego lekkiego wybrzuszenia u dołu brzucha? :


następna rzecz, to klatka otóż środek klatki, jest tak jakby ''oddzielony'', czyli mięśnie nie są ze sobą połaczone, to wina genetyki, czy zbyt krótkiego stażu na siłowni? na zdj zaznaczam o co mi chodzi dokładniej .

są jakieś ćwiczenia, na to żeby te mięśnie połączyć? czy to genetyka i nigdy nie bede mieć takich mięśni klatki piersiowej?, żeby nie było że ćwicze tylko brzuch i klate, plecy nogi bary kaptury tak samo :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
nie wiem gdzie edytowac, wiec podpisze czy te cw. które podałem, uwypuklą miesnie? robilem a6w przez jakis czas, ale stwierdzilem ze to po prostu j*****e się ze sobą i dziekuje, wole na siłce robic brzuch niż w domku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Nie ten dział Daj to do:
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

polskie judo

Następny temat

Endo/ekto/mezo ?

WHEY premium